

Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Drutex
Drutex po raz trzeci z rzędu został nagrodzony tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2018 w kategorii „Okna elewacyjne”. Nagroda jest przyznawana na podstawie badań rynkowych przeprowadzanych wśród firm budowlanych i wykonawczych.
Wyróżnienia w rankingu otrzymują najlepsze firmy budowlane na polskim rynku, dzięki wieloletniemu uznaniu odbiorców. Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku uzyskuje firma, która zdobyła pierwszą lokatę w badaniu konsumenckim.
Badani wykonawcy udzielają odpowiedzi całkowicie spontanicznie, nie dysponując listą marek do wyboru. Wyniki ankiety są wobec tego w pełni miarodajne i obiektywne. W tak otrzymywanym zestawieniu prym wiedzie firma Drutex, która kolejny już rok z rzędu zdobyła prestiżowy tytuł w kategorii okien elewacyjnych.
- Bardzo się cieszę, że Drutex po raz kolejny otrzymał tę prestiżową nagrodę, zwłaszcza, że wynika ona z opinii fachowców, znających doskonale produkty oferowane na polskim rynku. To dowód na to, że przywiązanie do tworzenia nowoczesnych produktów wysokiej jakości oraz profesjonalizm i sprawność działania jest doceniany i znajduje uznanie wśród wykonawców w Polsce. Dla nas to nie tylko prestiż i uznanie, ale również podkreślenie naszej siły i pozycji konkurencyjnej w branży – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.
Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Organizowany jest przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, które przyznaje tytuły na podstawie niezależnych badań ankietowych przeprowadzanych wśród firm wykonawczych z całej Polski. Wykonawcy uczestniczący w ankiecie przy ocenie biorą pod uwagę częstotliwość stosowania danej marki, jakość produktów oraz relację ceny do jakości.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 7 czerwca br. w hotelu Venecia Palace
w Michałowicach k. Warszawy.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Girteka otwiera przewoźnikom dostęp do dużych przetargów i regularnych przewozów
2026.08.06Anime, manga i cosplay opanują Piłę. G City Kasztanowa zaprasza na Mangafest
2026.08.06Rynek najmu wchodzi w fazę większej stabilizacji
2026.08.06Firmy transportowe i logistyczne powoli ruszają z miejsca. Sprzedaż odbija, ale inwestycje nadal na hamulcu
2026.08.05Interaktywne stoisko Exide i eksperci na targach Automechanika Frankfurt 2026
2026.08.05Nowy Miejski Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy w Krakowie został oddany do użytku
2026.08.04M4B S.A. dołączyła do grona najemców MLP Pruszków II
2026.08.04Urszula Bachleda-Wraj nową menadżerką ds. marketingu w DPD Polska
2026.08.04Psi Patrol i dinozaury opanują G City Biała. Przed mieszkańcami Białegostoku dzień pełen rodzinnych atrakcji
2026.07.31





