informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Zmiany w kierownictwie 3Soft

Zmiany w kierownictwie 3Soft

HR / 2021.09.23

Dr inż. Kamil Folkert, członek zarządu 3Soft S.A., objął nowo utworzone stanowisko Chief Strategy Officera. W roli Chief Technology Officera zastąpił go Tomasz Mirowski. Zmiany na najwyższym szczeblu struktury kadrowej są związane z dynamicznym rozwojem spółki, w tym planami ekspansji międzynarodowej.

Dr inż. Kamil Folkert z 3Soft jest związany od października 2010 r. Od połowy 2015 r. zasiada w zarządzie spółki. Doradzał i był zaangażowany w opracowanie strategicznych programów transformacji cyfrowej w obszarze Data Management dla podmiotów z branży finansowej i energetycznej. Nadzorował projekty z zakresu zarządzania danymi, realizowane dla banków oraz firm z branż telco, retail i automotive.

W roli Chief Strategy Officera będzie odpowiedzialny za tworzenie kompleksowej strategii rozwoju firmy, we współpracy z CEO, i nadzór nad jej właściwą realizacją. Zajmie się identyfikacją szans inwestycyjnych w skali międzynarodowej, analizą potencjalnych celów fuzji i przejęć oraz aliansów strategicznych. Do jego zadań należeć będzie również koordynacja wybranych inicjatyw biznesowych, utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz zarządzanie partnerstwami strategicznymi.

Stanowisko Chief Technology Officera zajął z kolei Tomasz Mirowski, pełniący dotychczas funkcję Head of DevOps & Data Engineering. Jego rolą będzie budowanie i rozwój kompetencji firmy w zakresie wybranych technologii do zarządzania danymi. Obejmie nadzór nad pracą ponad 35-osobowego departamentu Data Management, który tworzą zespoły DevOps & Data Engineering oraz Data Analysis. Wśród powierzonych mu zadań znajduje się również analiza trendów technologicznych i wdrażanie ich w projektach realizowanych na styku IT i biznesu.

Tomasz Mirowski z branżą IT jest związany od ponad 18 lat. Do zespołu 3Soft dołączył w marcu 2017 r. Posiada ugruntowane doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji biznesowych, technologii Big Data i chmurowych. Realizował kompleksowe projekty informatyczne dla firm z branży automotive, bukmacherskiej, retail, a także dla największych banków w Polsce.

Zmiany w strukturze kadrowej 3Soft S.A. są związane z dynamicznym rozwojem spółki i jej strategią ekspansji na rynkach zagranicznych, przede wszystkim poprzez sprzedaż produktu Occubee – platformy do prognozowania sprzedaży w branży retail opartej na Sztucznej Inteligencji.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe