informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Zmiany w kierownictwie wyższego szczebla G City Europe

Zmiany w kierownictwie wyższego szczebla G City Europe

HR / 2023.10.10

Z dniem 18 sierpnia bieżącego roku Eshel Pesti objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego (CEO) G City Europe. Z kolei Or Ackerman objął stanowisko Dyrektora Finansowego Grupy (CFO).

Z dniem 18 sierpnia bieżącego roku Eshel Pesti objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego (CEO) G City Europe. Eshel, związany ze spółką od 15 lat, wcześniej pełnił rolę dyrektora generalnego rosyjskich operacji biznesowych G City. Nowy CEO jest doświadczonym liderem branży retail, który przyczynił się do sukcesu firmy w ostatnich kilkunastu latach. W tym okresie z powodzeniem zarządzał rosyjskimi operacjami i w dużej mierze przyczynił się do pomyślnego zbycia rosyjskiego portfela.

Jego zadaniem w nowej roli będzie koncentracja na wynikach operacyjnych i finansowych głównych aktywów G City Europe w Polsce oraz na długoterminowym wyjściu z Czech.

Eshel Pesti zastąpi Ryana Lee, który z firmą jest związany od 2015 roku, a jego umiejętności przywódcze przyczyniły się do osiągnięć operacyjnych spółki oraz znacznych postępów w programie restrukturyzacji portfela nieruchomości w ciągu ostatniego roku.

Or Ackerman objął stanowisko Dyrektora Finansowego Grupy (CFO). Do tej pory zajmował on stanowisko dyrektora ds. rynków kapitałowych w G City. Jest wykwalifikowanym księgowym CPA, posiada tytuł MBA ze specjalizacją w zarządzaniu finansami, a wcześniej pracował w Ernst and Young. Jego rozległa wiedza i doświadczenie w zakresie rynków kapitałowych z pewnością przyczynią się do utrzymania silnej pozycji finansowej.

Struktura kierownicza G City Europe ewoluowała, aby dostosować obecną organizację firmy do zmieniającego się modelu biznesowego po programie restrukturyzacji portfela nieruchomości Obecnie działalność spółki, której portfel obejmuje 14 nieruchomości o łącznej wartości rynkowej 1,9 mld euro, koncentruje się głównie na nieruchomościach handlowych i mieszkaniach na wynajem, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe