informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Znani dziennikarze i prezenterzy czytają dzieciom - akcja Mini Big Books by HP

Znani dziennikarze i prezenterzy czytają dzieciom - akcja Mini Big Books by HP

CSR / 2017.12.04

Drukowanie nie musi być nudne, a przykład akcji Mini Big Books by HP pokazuje, że urządzenie HP Ink Advantage 3785 można z powodzeniem wykorzystać w długie zimowe wieczory do rodzinnego spędzania czasu przy zajęciach z wydrukami. To także idealne narzędzie do budowania i rozwijania dziecięcej kreatywności, które dzięki kolorowym wydrukom mogą urzeczywistnić swoje wyobrażenia i podzielić się nimi z najbliższymi.

Dzięki akcji Mini Big Books by HP każde dziecko może stać się bohaterem bajki, wystarczy wejść na stronę https://minibigbooks.com/pl-PL/ i przygotować spersonalizowaną książkę. HP uruchomiło również konkurs dla internautów, którzy po zrobieniu spersonalizowanej książeczki udostępnią adres strony na swoim profilu na Facebooku dzięki dostępnemu na stronie narzędziu. Zadaniem konkursowym jest uzasadnienie kreatywne, w publicznym poście „Dlaczego moje dziecko jest bohaterem” i oznaczenie go hashtagiem #BohaterowieHP. Posty konkursowe można publikować do 20 grudnia, a na najciekawsze uzasadnienia czekają urządzenia wielofunkcyjne HP Ink Advantage 3785.

Nie zdawałam sobie sprawy jak dużo dobrego czytanie bajek na głos może dać dorosłym.  Jednak poza tym, że odpręża i pozwala przyjemnie spędzić czas, przekazuje wiele informacji o dzieciach, rozwija ich wyobraźnię i kształtuje wrażliwość. Pamiętajmy jednak, żeby czytanie dziecku kojarzyło się nie z przymusem i nudą, a z przyjemnością. Podczas spotkania z najmłodszymi, zauważyliśmy jak chętnie dzieci tworzą swoje własne, często wychodzące poza nasze wyobrażenia historie – stwierdza modelka i prezenterka Paulina Krupińska.

W  Silesia City Center w Katowicach oraz w Magnolia Park we Wrocławiu, najmłodsi mieszkańcy tych miast, w ramach akcji Mini Big Books, zorganizowanej przez HP,  mieli niecodzienną szansę spotkania Filip Chajzera, Anny Nowak - Ibisz oraz Pauliny Krupińskiej, którzy wraz z animatorami umilali dzieciom czas. Na miejscu nie zabrakło także konkursów z nagrodami.

źródło: hp/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe