informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
zondacrypto inwestuje w następcę Kubicy - to mistrz świata!

zondacrypto inwestuje w następcę Kubicy - to mistrz świata!

CSR / 2024.07.02

Leonardo Górski, mistrz świata i jeden z największych polskich talentów w sportach motorowych, nawiązał współpracę sponsoringową z zondacrypto. Urodzony w Wielkiej Brytanii Polak, rywalizuje w WSK, uznawanej z najbardziej wymagającą ligę kartingową na świecie. Na koncie ma m.in. Mistrzostwo WSK Open Series 2023, a także ubiegłoroczne mistrzostwo Włoch.

- zondacrypto, z pozycji lidera regionu CEE wśród giełd kryptowalut, inwestuje długofalowo. Sponsoring sportu to zysk wizerunkowy, ale też wsparcie rozwoju przyszłych gwiazd. Dzięki naszej współpracy, kariera Leo z pewnością jeszcze przyspieszy. Do tego, ojciec Leo inwestuje w kryptowaluty, co zwiększa wiarygodność wspólnych działań - mówi Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

10-letni Polak zaczynał karierę w Super One. Tam pierwsze kroki stawiali też legendarni kierowcy Formuły 1: Lewis Hamilton, Jenson Button i David Coulthard. Sam Leo już jako 6-latek sięgnął po Puchar Open Series, a rok później dwa razy stawał na podium mistrzostw Hiszpanii. Największym sukcesem w dotychczasowej karierze było jednak Mistrzostwo WSK Open Series 2023 w kategorii Mini Gr.3 U10, czyli w praktyce mistrzostwo świata. W tym samym roku został mistrzem Włoch.

Najlepszy z Polaków

- Dzięki organizacjom, takim jak zondacrypto, Leo może mierzyć wysoko i walczyć o najwyższe cele. Profesjonaliści w dziedzinie inwestowania w kryptowaluty poprzez naszą współpracę pokazują, jak inwestować długofalowo. Dzięki temu, Leo może ścigać się o realizację sportowych marzeń w przyszłości - mówi Filip Górski, ojciec Leo.

Leonardo Górski, jeżdżący w barwach Tony Kart Racing Team, jest najwyżej sklasyfikowanym polskim kierowcą kartingowym w międzynarodowym rankingu FIA. Karty w jego kategorii MINI

Gr.3 FIA, mogą rozpędzać się nawet do 120 km/h. W ostatnich tygodniach, młody polski talent trzykrotnie zajmował miejsca na podium mistrzostw Włoch.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe