
AB S.A. z nowym aneksem do umowy z HP
Aneks do kontraktu dotyczy nowej grupy produktów drukarek wielkoformatowych, tj. Large Format Printer, w której skład wchodzą plotery wraz z dostępnymi do nich opcjami, takimi jak rozszerzenia gwarancji, dodatkowa pamięć i oprogramowanie do zarządzania drukiem. Na szczególną uwagę zasługują łatwość obsługi drukarek oraz profesjonalne wydruki w wyjątkowej ostrości i czystych, żywych kolorach, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Plotery skierowane są głownie do branży reklamowej, architektonicznej i budowlanej. Jednak korzystać z nich mogą wszyscy, którzy potrzebują wydruków w formacie większym niż A3. Dzięki idealnej precyzji odwzorowania koloru na różnych rodzajach papieru, plotery pozwalają uzyskiwać znakomite rezultaty druku przy niskich kosztach. Umowa została podpisana na czas nieokreślony i obejmuje teren Polski.
"Strategia AB zakłada ciągłe poszerzanie oferty. Działania te są wynikiem zarówno systematycznego obserwowania trendów rynkowych, jak i elastyczności firmy" - mówi Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A. "Dbamy o to aby portfel naszych produktów był pełny i komplementarny, ponieważ ułatwia to dokonywanie zakupów naszym partnerom. W ten sposób wszystkie produkty jakich potrzebują są w jednym miejscu" - dodaje.
źródło: ab/agdrtv24.pl
Najnowsze aktualności
Elastyczność - słowo klucz rynku biurowego
2026.05.27Transport i logistyka hamują. Barometr EFL najniższy od ponad pięciu lat, nowych zamówień niemal nie ma
2026.05.27Dzień Dziecka z KittyBellą w G City Targówek – spotkanie z influencerką i rodzinne atrakcje
2026.05.26Pierwsze takie wydarzenie w Polsce. G City Promenada zaprasza na wyjątkowy Dzień Dziecka z ekipą SmileSlow
2026.05.25Tu liczy się nie tylko adres. Dlaczego sąsiedztwo znów staje się ważne?
2026.05.25Dzień Dziecka w CH Focus: bajkowe atrakcje dla najmłodszych i kiermasz winyli dla całej rodziny
2026.05.25Kolorowy Dzień Dziecka - Powrót do lat 90. w G City Biała. Retro weekend pełen kultowych gier i wspomnień
2026.05.25Flovi otwiera drogę do elastycznych zleceń za kierownicą
2026.05.22EFL we współpracy z ING Bankiem Śląskim przeprowadził emisję obligacji o wartości 250 mln zł
2026.05.20





