

Action S.A. autoryzowanym dystrybutorem Fujitsu
Fujitsu Technology Solutions i ACTION S.A. podpisały umowę dystrybucyjną. Na jej mocy do oferty ACTION S.A. trafiła pełna gama produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych,
od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną. Coraz szersze portfolio w tej grupie produktów oznacza dynamiczny rozwój działu ACTION Enerprise.
Do tej pory oferowaliśmy produkty FTS jako subdystrybutor, w II kwartale br. zainteresowanie klientów tym asortymentem przerosło nasze oczekiwania. Podpisana umowa dystrybucyjna oznacza dla nas możliwość planowania długofalowego rozwoju biznesu z producentem i zwiększenie dynamiki. Dla nas kanał SMB i sektor Entersprise to niezwykle istotne obszary i dlatego zawsze z największym zaangażowaniem będziemy podchodzić do produktów i partnerów, którzy tam chcą się rozwijać – komentuje Sławomir Harazin, wiceprezes zarządu ACTION S.A.
W ofercie ACTION S.A. znajdują się wszystkie produkty Fujitsu Technology Solutions – serwery, pamięci masowe, stacje robocze, komputery biurkowe i urządzenia mobilne wraz z opcjami oraz dodatkowymi gwarancjami i usługami do tych produktów. ACTION inwestuje w rozwój biznesu Fujitsu i od III kwartału będzie dysponować kompletnym, 3-osobowym zespołem dedykowanym do linii produktów tej marki.
Umowa z dystrybutorem ACTION S.A. znacząco zwiększa dostępność naszych produktów na rynku, co jest odpowiedzią na potrzeby naszych Partnerów. Dotyczy ona obu obszarów - zarówno produktów Enterprise jak i Workplace. Warto podkreślić, że już od samego początku współpracy firma Action S.A. jako Autoryzowany Dystrybutor Fujitsu posiada zespół specjalistów dysponujących komplementarną wiedzą na temat naszych produktów, co ułatwia oferowanie ich przez naszych Parterów do odbiorców końcowych – dodaje Mikołaj Bobiński, szef kanału sprzedaży partnerskiej Fujitsu Technology Solutions
źródło: action/ib.pl
Najnowsze aktualności
DXC udostępnia rozwiązanie SaaS dla ubezpieczeń w AWS Marketplace
2025.05.13CEVA Logistics wzmacnia partnerstwo z Magneti Marelli Parts & Services
2025.05.13Zdrowe dziąsła, zdrowy organizm – świętuj Dzień Zdrowych Dziąseł. Zaznacz w kalendarzu 12 maja.
2025.05.09Grupa T2S w trosce o środowisko - Raport ESG 2024 -
2025.05.08Awanse w Avison Young w Polsce
2025.05.08Jak ograniczyć rotację pracowników w magazynach?
2025.05.08Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Raport Q1 2025
2025.05.07Peakside i Partners Group pozyskały 15 mln EUR finansowania od mBanku
2025.05.07Do Wilgi zaprasza na budowę
2025.05.07