informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ACTION S.A. podpisał umowę dystrybucyjną z Lenovo Storage Division

ACTION S.A. podpisał umowę dystrybucyjną z Lenovo Storage Division

Finanse / 2013.09.19

ACTION S.A. został dystrybutorem bezpośrednim produktów z oferty Lenovo Storage Division, jednej z największych firm dostarczających profesjonalne urządzenia do archiwizacji danych. Wysokomarżowe produkty Lenovo stanowią atrakcyjną propozycję dla resellerów.

Podpisana umowa z Lenovo Storage Division wzmacnia w istotny sposób naszą ofertę, dając jednocześnie resellerom możliwość zarobku na wysokomarżowych produktach renomowanej marki. Wraz ze znacznym zwiększeniem ilości wytwarzanych danych wzrasta zapotrzebowanie na produkty storagowe. Produkty Lenovo dzięki dużym możliwościom konfigurowania sprzętu z powodzeniem znajdą zastosowanie, zarówno wśród użytkowników domowych jak i instytucjonalnych – powiedział Edward Wojtysiak, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

Rozpoczęcie współpracy pomiędzy Lenovo Storage Divison i ACTION S.A. jest dla nas niezwykle ważne. Pozwala nam ono na dotarcie do nowej grupy partnerów z ofertą bardzo nowoczesnych i niezawodnych urządzeń NAS. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu ACTION pomogą partnerom szybko i z zyskiem oferować nie tylko same rozwiązania Lenovo EMC i Lenovo Iomega, ale mogą również wskazać dodatkowe usługi, które będą stanowić doskonałe źródło przychodów dla partnerów - ocenia Robert Grzyb, National Key Account Manager w Storage Lenovo Technology BV Sp. z o.o.

Podpisaniu umowy towarzyszyć będzie również cykl szkoleń e-learningowych i webinariów, które we wrześniu przeprowadzi ACTION Centrum Edukacyjne.

źródło: action/informacjebranżowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe