informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Alsen - promocja sprzedażowa dla partnerów

Alsen - promocja sprzedażowa dla partnerów

Finanse / 2013.11.20

W ramach obchodów 10 urodzin, Alsen przygotował dla swoich Parterów specjalną promocję pod hasłem „Odkryj z nami Raj na Ziemi”. Jej główną atrakcją jest możliwość wygrania rejsu po Malediwach. Tygodniowa wycieczka wśród przepięknych wysp archipelagu odbędzie się w marcu 2014 roku dla Partnerów, którzy osiągną najlepsze wyniki sprzedażowe we wskazanych grupach produktowych.

Na luksusowym statku będzie centrum SPA, w którym będzie można wypocząć i zrelaksować się na codziennie dostępnych zabiegach. Dodatkową atrakcją podczas podróży będzie możliwość nurkowania w lazurowej wodzie Oceanu Indyjskiego. Obok statku będzie bowiem płynąć specjalna 19 metrowa łódź, w której zorganizowane będzie centrum nurkowe.

Posiadamy w Polsce ponad 370 sklepów. Inwestujemy w rozwój oraz wspieramy naszych partnerów. Poprzez integrację połączoną z odrobiną rywalizacji chcemy zachęcić naszych partnerów do jeszcze większego zaangażowania. Budowanie pozytywnych relacji wewnątrz sieci ALSEN, wspólne wyjazdy, spotkania branżowe i szkolenia pomagają także w realizacji naszej strategii rozwoju – mówi Jan Zdebel, Prezes Zarządu sieci franczyzowej ALSEN. W promocji może wziąć udział każdy sklep komputerowy należący do sieci ALSEN. Warunkiem jest aktywne uczestnictwo w akcji promocyjnej organizowanej przez sieć franczyzową, w terminie od 01 listopada 2013 do 31 stycznia 2014.

źródło: alsen/ib.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe