

Amica przedłużyła umowę z Agnieszką Radwańską
Amica przedłużyła umowę o współpracy z Agnieszką Radwańską. Współpraca z najlepszą polską tenisistką, od lat należącą do światowej czołówki, wspomaga przede wszystkim działania wizerunkowe Amiki. Inteligentny styl prezentowany przez Radwańską na korcie jest tu traktowany jako metafora inteligentnych rozwiązań oferowanych przez Amikę.
Przedłużenie umowy z Amiką było dla mnie czymś naturalnym. Ambitne cele da się zrealizować tylko w dłuższym horyzoncie czasowym – pod tym kątem wyznajemy podobną filozofię działania i to mi się podoba. Jestem przekonana, że znowu uda nam się przygotować kampanię, która odbije się echem. Ciekawa jestem, czy tym razem ekipa kreatywna każe mi się wcielić w rolę kucharki – żartuje Agnieszka Radwańska, która nie ukrywa, że nie zdążyła jeszcze posiąść wyrafinowanych zdolności kulinarnych. - Moje życie to niekończące się podróże po świecie, ale nie ma to jak usiąść na własnej kanapie i zjeść we własnej kuchni – mówi Agnieszka Radwańska.
Aktualnie najlepsza polska tenisistka przygotowuje się do nowego sezonu, by znów zadziwić cały świat wyjątkową techniką, odwagą i polotem. Amica też szykuje wielką formę – obecne multimedialne działania promocyjne są pewnym przetarciem przed tym, co pokaże niebawem. Już na początku 2014 roku Amica i Radwańska wystąpią ramię w ramię w nowym spocie telewizyjnym, który dla wielu może okazać się dużą niespodzianką.
– Agnieszka Radwańska pasuje do naszego konceptu, bo tak jak Amica ma swój niepowtarzalny sposób na walkę z potężną konkurencją: to właśnie nasz inteligentny styl pozwala nam skutecznie przeciwstawiać się sile wielkich koncernów – mówi Krzysztof Rutkowski z Amiki Handel i Marketing. - Pierwsza reklama telewizyjna z udziałem Agnieszki Radwańskiej została zauważona i szeroko komentowana. Mamy zamiar powtórzyć ten sukces i pokazać konsumentom, że ciągle się rozwijamy i że mogą na nas liczyć – dodaje Rutkowski.
źródło: amica/agdrtv24.pl
Najnowsze aktualności
Lime razem z Fundacją „Drogi Mazowsza” rozpoczynają kolejną edycję szkoleń dla nauczycieli
2026.05.07Waterdrop zamyka rundę finansowania o wartości ponad 100 mln euro. Partnerami kolejnego etapu rozwoju marki zostali Aspeya, Atlantic Grupa oraz Aleksander Aamodt Kilde
2026.05.06Koniec entuzjazmu AI w polskich firmach. Tylko 7% jest gotowych na tę technologię
2026.05.06Skuteczny audyt HR – krok po kroku. Kiedy jest potrzebny i jak go przeprowadzić?
2026.05.05Ukryty i bardzo kosztowny koszt frustracji
2026.05.05Alides Polska podpisuje umowę z CFE Polska i rozpoczyna budowę Westo Wola
2026.05.05ALEET o bezpieczeństwie danych operacyjnych w logistyce i transporcie w erze AI
2026.05.04Od efektywności do odporności – CEVA Logistics o nowym podejściu do ryzyka w łańcuchu dostaw
2026.05.04CEVA Logistics wprowadza nową usługę w transporcie morskim dla dostaw zużytych baterii litowo-jonowych do Europy kontynentalnej
2026.04.30





