

Arcus - Zmiana siedziby i nowy dział obsługi klienta
1 października 2013 roku Grupa ARCUS S.A. zmieniła siedzibę z ul. Miłej na ul. Kole-jową w Warszawie. Zmiana jest elementem realizacji strategii Grupy, mającej na celu m.in. restrukturyzację kosztów, poprawę obsługi Klientów i usprawnienie usług logistycznych. W nowej siedzibie połączono trzy, dotychczas rozproszone w Warszawie biura spółek należących do Grupy ARCUS.
„To bardzo ważna zmiana w historii naszej spółki. Rozwój grupy zwiększył zapotrze-bowanie na powierzchnię biurową i część przeznaczoną do codziennej obsługi Klientów. Cie-szy nas między innymi lepsza infrastruktura, w tym nowy, specjalnie wydzielony showroom dla Klientów. Nowa lokalizacja pogodziła wszystkie nasze oczekiwania, także finansowe. Obecny biurowiec, dużo większy od poprzedniego będziemy wynajmować za podobną do dotychczasowej cenę” – powiedział Michał Czeredys, Prezes Zarządu Grupy ARCUS.
Konsolidacja spółek należących do Grupy ARCUS (Arcus i T-matic) w jednej siedzibie pozwoliła także na uruchomienie nowego, profesjonalnego centrum informatycznego z serwerownią. Lepsza infrastruktura, w tym IT, pozwoli na poprawę komunikacji wewnętrznej i obniżenie kosztów telekomunikacyjnych, m.in. przez wdrożenie narzędzi komunikacji zunifikowanej (unified communications), które ma w swojej ofercie.
Grupa ARCUS zatrudnia obecnie 125 osób w Warszawie oraz 70 w 7 oddziałach Grupy na terenie kraju.
źródło: arcus/informacjebranżowe.pl
Najnowsze aktualności
Dzień Kobiet w G City Targówek
2026.03.03Zaktualizowana subskrypcja LimePrime już dostępna w Polsce
2026.03.03Dzień Kobiet w paryskim stylu. „Emily w Paryżu” zawita do G City Promenada
2026.03.02Szachowe emocje w Bydgoszczy. Mistrzostwa Województwa w CH Focus już 7 marca
2026.03.02G City Europe ogłosiło doskonałe wyniki operacyjne za 2025 r. i wzmacnia ofertę handlową swoich centrów.
2026.03.02Drewniana prefabrykacja to elastyczność i efektywność
2026.02.26Cordon Electronics przedłuża najem w MLP Pruszków II
2026.02.26Amest Otwock pozywa Miasto Otwock i jego prezydenta. W grze 320 mln złotych odszkodowania
2026.02.25Grupa Opteamic uzyskuje certyfikat NEN 4400-2 i rozpoczyna działalność w Holandii
2026.02.25





