

Bert Nordberg odchodzi z zarządu BlackBerry
Wiadomości / 2014.05.16
Bert Nordberg opuszcza zarząd BlackBerry. Przygoda nie trwała długo. Szwed został mianowany do zarządu w lutym 2013 i przypisany do komisji sprzedaży, a jak wiemy deal z Fairfax do skutku nie doszedł, BlackBerry trochę pieniędzy straciło to i pozycja Nordberga zmalała. Nordberg przyszedł na BlackBerry z doświadczeniem jako CEO Sony Ericsson, gdzie w latach 80 minionego wieku sprzedawał wszystkie telefony po niskich cenach. W przypadku BlackBerry wychodził z załozenia, że część firmy trzeba sprzedać, a kanadyjski gigant powinien zostać niszowym producentem smartfonów.
źródło: bb/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





