

Ceramika Paradyż z nagrodą Ministra Gospodarki
W dniu 2 października, podczas uroczystego otwarcia VI Międzynarodowych Targów WorldHotel 2013, odbyło się ogłoszenie wyników konkursu Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora, w którym Ceramika Paradyż zajęła pierwsze miejsce. Nagrodę odebrała Dorota Kaźmierczak, Dyrektor Marketingu w Grupie Paradyż.
Poza wyróżnieniem Ceramika Paradyż otrzymała również nagrodę Grand Prix oraz gratyfikację finansową, która została przeznaczona na wsparcie domów dziecka w Tomaszowie Mazowieckim i Piotrkowie Trybunalskim.
Minister Gospodarki Janusz Piechociński w liście gratulacyjnym do Prezesa Spółek Grupy Paradyż Łukasza Kardasa wyraził uznanie dla wyrobów firmy, których wysoka jakość pomaga umacniać pozytywną opinię o polskich przedsiębiorcach na światowych rynkach.
źródło: cp/informacjebranżowe.pl
Najnowsze aktualności
Dzień Kobiet w G City Targówek
2026.03.03Zaktualizowana subskrypcja LimePrime już dostępna w Polsce
2026.03.03Dzień Kobiet w paryskim stylu. „Emily w Paryżu” zawita do G City Promenada
2026.03.02Szachowe emocje w Bydgoszczy. Mistrzostwa Województwa w CH Focus już 7 marca
2026.03.02G City Europe ogłosiło doskonałe wyniki operacyjne za 2025 r. i wzmacnia ofertę handlową swoich centrów.
2026.03.02Drewniana prefabrykacja to elastyczność i efektywność
2026.02.26Cordon Electronics przedłuża najem w MLP Pruszków II
2026.02.26Amest Otwock pozywa Miasto Otwock i jego prezydenta. W grze 320 mln złotych odszkodowania
2026.02.25Grupa Opteamic uzyskuje certyfikat NEN 4400-2 i rozpoczyna działalność w Holandii
2026.02.25





