informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Domalux wsparł Mistrzów Parkietu

Domalux wsparł Mistrzów Parkietu

Wydarzenia / 2014.05.20

Dawida Szylara oraz Michała Łukę, którzy na X Mistrzostwach Europy Młodych Parkieciarzy zdobyli odpowiednio I i II miejsce, sponsorowała marka Domalux (PPG Deco Polska). Zawody odbyły się w Czeskich Budziejowicach w dniach 14-18 maja.

Wyjazd naszej reprezentacji na targi Hobby – Czeskie Budziejowice, podczas których odbyły się zawody, zakończył się wielkim sukcesem polskiego parkieciarstwa i rodzimej branży podłogowej. Dawid Szylar, 17-latek z Markowej (Podkarpackie), wywalczył tytuł Mistrza Europy Młodych Parkieciarzy, natomiast Michał Łuka, 25-latek z Pruszcza Gdańskiego, został wicemistrzem. Polacy pokonali reprezentantów z 10 krajów.

Z radością zgodziliśmy się przyłączyć do wsparciaPolskiej Reprezentacji na X Mistrzostwa Europy Młodych Parkieciarzy ponieważ głównym celem zawodów jest integracja środowiska i promocja profesjonalnych technik parkieciarskich – mówi Aldona Słapa, Brand Manager marki Domalux.– Zaangażowanie w tego typu przedsięwzięcia to część naszej strategii. Marka Domalux jest przecież od wielu lat jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych w branży, nie mogło więc zabraknąć jej na zawodach o międzynarodowej randze, wspierających młode talenty – uzupełnia Aldona Słapa.

Mistrzostwa Młodych Parkieciarzy odbywają się co dwa lata pod egidą Europejskiego Stowarzyszenia Wspierającego Kształcenie i Doskonalenie Techniki Parkieciarskiej EUFA P+F. Polscy, utalentowani parkieciarze uczestniczą w zawodach od czternastu lat. Tegoroczni uczestnicy Mistrzostw Europy - Michał Łuka i Dawid Szylar - zostali wyłonieni przez Stowarzyszenie „Parkieciarze Polscy”, podczas Mistrzostw Polski Młodych Parkieciarzy.

Szefem reprezentacji był Dariusz Kozera, opiekunem technicznym Łukasz Kenio, natomiast Jurorem i doradcą Piotr Pióro.

źródło: domalux/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe