

DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
Targi DOMOTEX to najważniejsza europejska impreza wystawiennicza branży podłogowej. Co roku w stolicy Dolnej Saksonii prezentowane są wszelkiego rodzaju pokrycia – na dywanach i wykładzinach począwszy, poprzez kamień i drewno, na posadzkach dedykowanych tarasom i balkonom kończąc. W wydarzeniu biorą udział także wytwórcy specjalistycznego sprzętu, oferujący rozwiązania związane z montażem i pielęgnacją podłóg.
Siłą targów jest nie tylko duża różnorodność produktów, lecz także sami wystawcy. - "Do Hanoweru przyjeżdżają zawsze najbardziej liczący się producenci. Wielu z nich właśnie na DOMOTEKSIE pokazuje nowości. To dla nas najważniejsze targi, jesteśmy na nich obecni od lat i zawsze staramy pozytywnie zaskoczyć odwiedzających" – mówi Paweł Bekas z firmy Chapel Parket Polska oferującej dębowe podłogi Chapel Parket.
- "Na najbliższym DOMOTEKSIE premierę będą miały nowe kolory z kolekcji Chapel Parket oraz Middle Age Floors, zaprezentujemy także nowe sposoby wykończenia podłóg" – zdradza P. Bekas.
Posobnie jak podczas tegorocznych targów, podłogi Chapel Parket wystawiane będą w imponującym pawilonie o powierzchni niespełna 150 m kw. - Stoisko będzie w całości wykonane z drewna, co nie jest regułą, nawet dla producentów drewnianych podłóg. Obok niego, podobnie jak obok samych podłóg Chapel Parket, nie da się przejść obojętnie - przekonuje przedstawiciel firmy Chapel Parket Polska.
[[[zdjecie,39,duze]]]
[[[zdjecie,40,duze]]]
[[[zdjecie,41,duze]]]
[[[zdjecie,42,duze]]]
źródło: domotex/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
67% pracowników bez wsparcia psychologicznego. W mniejszych firmach problem zdrowia psychicznego jest jeszcze większy
2026.01.08Jak będą sprzedawały się nowe mieszkania w 2026 roku
2026.01.081300 lamp Lena Lighting w zakładzie Polipak w Kijewie
2026.01.08Psychologia kolejek zrewolucjonizowała Call Center w 2025 roku niemal jak AI
2026.01.08MLP Group odpowiada na rosnący popyt budując 30 tys. mkw. powierzchni spekulacyjnej
2026.01.08Szymon Mińczuk nowym Chief Operating Officer w G City Europe
2026.01.08Scallier komercjalizuje nowy park handlowy w Darłowie
2026.01.07CEVA Logistics przejmie Grupę Fagioli i wzmocni pozycję na rynku logistyki projektowej
2026.01.07Mindaugas Pasilauskas nowym dyrektorem handlowym Girteki
2026.01.07









