informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket

DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket

Wiadomości / 2013.12.30

Targi DOMOTEX to najważniejsza europejska impreza wystawiennicza branży podłogowej. Co roku w stolicy Dolnej Saksonii prezentowane są wszelkiego rodzaju pokrycia – na dywanach i wykładzinach począwszy, poprzez kamień i drewno, na posadzkach dedykowanych tarasom i balkonom kończąc. W wydarzeniu biorą udział także wytwórcy specjalistycznego sprzętu, oferujący rozwiązania związane z montażem i pielęgnacją podłóg.

Siłą targów jest nie tylko duża różnorodność produktów, lecz także sami wystawcy. - "Do Hanoweru przyjeżdżają zawsze najbardziej liczący się producenci. Wielu z nich właśnie na DOMOTEKSIE pokazuje nowości. To dla nas najważniejsze targi, jesteśmy na nich obecni od lat i zawsze staramy pozytywnie zaskoczyć odwiedzających" – mówi Paweł Bekas z firmy Chapel Parket Polska oferującej dębowe podłogi Chapel Parket.

- "Na najbliższym DOMOTEKSIE premierę będą miały nowe kolory z kolekcji Chapel Parket oraz Middle Age Floors, zaprezentujemy także nowe sposoby wykończenia podłóg" – zdradza P. Bekas.

Posobnie jak podczas tegorocznych targów, podłogi Chapel Parket wystawiane będą w imponującym pawilonie o powierzchni niespełna 150 m kw. - Stoisko będzie w całości wykonane z drewna, co nie jest regułą, nawet dla producentów drewnianych podłóg. Obok niego, podobnie jak obok samych podłóg Chapel Parket, nie da się przejść obojętnie - przekonuje przedstawiciel firmy Chapel Parket Polska.

[[[zdjecie,39,duze]]]

[[[zdjecie,40,duze]]]

[[[zdjecie,41,duze]]]

[[[zdjecie,42,duze]]]

źródło: domotex/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe