

Dwa nowe salony Samsung Brand Store otwarte w Gdańsku i Krakowie
4 kwietnia w Gdańsku i Krakowie zostały otwarte dwa salony firmowe Samsung Electronics. Ceremoniom otwarcia towarzyszyły prezentacje najnowszych produktów firmy, w tym najbardziej oczekiwanego smartfona roku Samsung GALAXY S5, zegarka Gear 2 oraz opaski dla aktywnych Gear Fit. Do 10 kwietnia odwiedzający salony mogą też skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.
Po sukcesie, jakim było uruchomienie w maju zeszłego roku w Warszawie naszego pierwszego sklepu firmowego w Europie Środkowo-Wschodniej, otwarcie kolejnych Samsung Brand Store w Poznaniu, a teraz także w Gdańsku i Krakowie było naturalnym krokiem. Jest to także dowód na rolę, jaką nasz kraj odgrywa w strategii Samsung Electronics – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.
Specjalna oferta promocyjna
[[[zdjecie,89,duze]]] W salonach Samsung Brand Store można skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na telefon GALAXY S5, którego oficjalna sprzedaż rozpocznie się w piątek 11 kwietnia.Skorzystanie z oferty przedsprzedaży jest bardzo korzystne – każdy, kto do 10 kwietnia złoży zamówienie na to urządzenia otrzyma w prezencie pierwszy model inteligentnego zegarka GALAXY Gear lub jego wersję Gear Neo.
- Krakowski salon firmowy Samsung znajduje się w CH Galeria Krakowska, przy ulicy Pawiej 5.
- Gdański salon firmowy Samsung znajduje się w CH Galeria Bałtycka, przy Alei Grunwaldzkiej 141.
źródło: samsung/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Grupa Śnieżka publikuje wyniki za 2025 r.
2026.04.20Joanna Kalińska-Skrzyńska w zespole KOMSA Poland – dystrybutor wzmacnia sprzedaż B2B
2026.04.17Flovi rewolucjonizuje logistykę samochodów w Polsce
2026.04.16Braki na półkach i kolejki to realny koszt. Jak retail odpowiada na nowe oczekiwania klientów
2026.04.15Między wykonaniem usługi a zapłatą - Grupa Berto o tym, gdzie należy szukać rentowności firm transportowych
2026.04.15IF&B Mille Sapori dołącza do grona najemców MLP Pruszków II
2026.04.15Prąd zaczyna napędzać firmowe floty. Dostawczaki przyspieszają, ciężarówki nadal na starcie
2026.04.14City Point Okęcie z certyfikatem BREEAM Outstanding - wśród najlepszych obiektów logistycznych w Polsce
2026.04.13MLP Group wzmacnia swoje portfolio w Wiedniu drugim projektem logistyki miejskiej
2026.04.13






