informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Garmin w indeksie giełdowym S&P 500

Garmin w indeksie giełdowym S&P 500

Technologie / 2013.01.15

Garmin wchodzi do indeksu S&P 500. Jest to indeks pięciuset firm z wiodących branż o największej kapitalizacji rynkowej. "Indeks S&P 500 jest powszechnie uznawany za wskaźnik tendencji na amerykańskim rynku akcji, i jest to dla nas zaszczyt być wymienianym wśród jednych z najbardziej rozpoznawalnych i trwałych marek na świecie", mówi dr Min Kao, jeden ze współzałożycieli firmy Garmin. "Jest to wyraz ogromnego uznania dla naszej firmy i jej zaangażowania w długoterminowy zrównoważony wzrost. Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym partnerom i współpracownikom za ich wkład w osiągnięcie tego sukcesu."

Indeks S&P 500 uznaje się za punkt odniesienia dla inwestorów oraz wskaźnik ogólnych tendencji amerykańskiego rynku akcji. Firma Garmin wpisana zostanie do indeksu S&P 500 GICS ("Global Industry Classification Standard"), podsektor elektroniki użytkowej.

Od momentu powstania w 1989 roku, Garmin dostarczył na rynek ponad 100 milionów produktów (ogromna większość z nich z wbudowanym odbiornikiem GPS) - o wiele więcej niż jakikolwiek inny dostawca rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej. Garmin oferuje wyjątkowo szeroką gamę urządzeń i aplikacji nawigacyjnych. Ma pozycję lidera na każdym rynku, na którym jest obecny, w tym motoryzacyjnym, lotniczym, morskim, fitness i outdoor.

źródło: garmin/agdrtv24.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe