informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Gdzie design spotyka się z technologią - trwają Targi Porta 2014

Gdzie design spotyka się z technologią - trwają Targi Porta 2014

Nieruchomości / 2014.03.27

Już ponad tysiąc osób z całej Europy przybyło na Targi Porta 2014, które w tym roku odbywają się w Ełku i Suwałkach. Najnowsze rozwiązania firmy Porta KMI Poland zaprezentowane podczas Targów, m.in. drzwi uruchamiane za pomocą skanera linii papilarnych bądź klawiatury kodowej, pokazują, że coraz częściej perfekcyjny design i wysoka jakość materiałów łączą się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

[[[zdjecie,77,duze]]] Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających Targi Porta 2014 cieszy się strefa Hi-Tech prezentująca nowatorskie rozwiązania przeznaczone dla sektora inwestycji. Wśród eksponowanych projektów znalazły się drzwi stworzone dla inteligentnego domu - m.in. modele uruchamiane radarem na podczerwień. W specjalnie zaaranżowanej strefie zaprezentowano także rozwiązania dedykowane przestrzeni biurowej, które dzięki działaniom przycisku nożnego oraz czujnika zbliżeniowego umieszczonego pod panelami ściennymi, zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wśród przedstawionych projektów znajdują się także rozwiązania dedykowane przestrzeni hotelowej, np. dwuskrzydłowe drzwi, które w sytuacji zagrożenia pożarem samoczynnie zamykają się. Na szczególną uwagę zasługują drzwi zewnętrzne ECO POLAR z naświetlami, które uruchamiają się od zewnątrz za pomocą skanera biometrycznego (skanera linii papilarnych) oraz przyciskowi naściennemu od wewnątrz.

Cieszymy się, że stworzone przez nas innowacyjne rozwiązania dedykowane inteligentnemu domowi oraz przestrzeni szpitalnej, hotelowej i biurowej cieszą się tak dużą popularnością podczas tegorocznych Targów Porta.- mówi Artur Pęksyk, Szef Marketingu Porta KMI Poland. Rozwiązania te są odpowiedzią na potrzebę komfortu i produkty wysokiej jakości, których oczekują najbardziej wymagający odbiorcy. Stanowią doskonały przykład na to, że perfekcyjny design oraz funkcjonalność coraz częściej wiążą się z wykorzystywaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. – dodaje Artur Pęksyk.

[[[zdjecie,78,duze]]] Nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się pokaz innowacyjnej technologii drukowania 3D, w którym chętnie uczestniczyli zaproszeni przez firmę Porta KMI Poland studenci gdańskiej ASP oraz Wydziału Technologii Drewna SGGW w Warszawie. Targi Porta stanowią dla nich pierwsze kroki w pozyskiwania kontaktów zawodowych oraz zdobywania branżowego know-how.

Targi Porta to spotkania przeznaczone dla Autoryzowanych Dealerów i Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. Pierwsza edycja Targów odbyła się w 2013 roku gromadząc w głównej siedzibie firmy w Bolszewie k. Gdańska ponad 1300 gości. Tym razem Porta KMI Poland, czołowy polski producent wysokiej jakości drzwi, zaprosił swoich Partnerów do fabryk w Ełku i Suwałkach. Targi Porta 2014 potrwają do 28 marca br.

źródło: porta/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe