informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Gemius na Ecommerce Trends 2014

Gemius na Ecommerce Trends 2014

Wiadomości / 2014.02.07

Analiza porównawcza to nowy wymiar analityki w e-commerce. Jak ją wykorzystać? Co wynika z pierwszych danych z badania gemiusShopMonitor? Będzie się można o tym przekonać już 13 lutego podczas konferencji Ecommerce Trends 2014, na której wystąpi Mateusz Gordon.

Mateusz Gordon jest ekspertem od handlu internetowego firmy Gemius. Komentuje rynek e-commerce w ujęciu polskim i globalnym. Posiada wiedzę na temat zachowań, potrzeb oraz zainteresowań e-konsumentów. Specjalizuje się w metodach usprawniania biznesu w branży e-commerce, zarówno na poziomie budowania strategii, jak i dostarczania odpowiednich narzędzi do jej realizacji.

Celem konferencji Ecommerce Trends 2014 jest promowanie praktycznej wiedzy pozwalającej rozwijać własny biznes poza tradycyjnymi kanałami sprzedaży na rynku lokalnym. Spotkanie to jest również okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami, ekspertami rynku i przedstawicielami e-biznesu, którzy już odnieśli znaczące sukcesy w branży e-commerce.

Więcej informacji na: www.2014wiosna.ecommercetrends.pl.

źródło: informacjebranżowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe