informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Grupa Pracuj otworzy biuro w CH Plaza Rzeszów

Grupa Pracuj otworzy biuro w CH Plaza Rzeszów

Nieruchomości / 2013.09.24

Pod koniec listopada w CH Plaza Rzeszów swoje biuro otworzy Grupa Pracuj. Jest to firma prowadzącą znane w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej serwisy rekrutacyjne m.in. www.pracuj.pl, www.jobs4.pl i ukraiński www.rabota.ua. Biuro Grupy Pracuj, o powierzchni 190 mkw, będzie znajdować się na 4 piętrze budynku biurowego Plaza Rzeszów. Biuro Grupy Pracuj w CH Plaza Rzeszów będzie jedną z 13 palcówek tej firmy w Polsce.

CH Plaza Rzeszów przechodzi obecnie proces rekomercjalizacji. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów oraz możliwość pozyskania nowych najemców na powierzchnie handlowe powstałe po rozbudowie centrum. W CH Plaza Rzeszów w ostatnim czasie otwarte zostały salony Reserved, Martes Sport oraz regionalnej marki Kukułka. Zarządca Centrum przedłużył również umowę z perfumerią Sephora i rozwija współpracę z marką Big Star.

Dwupoziomowe Centrum Handlowe Plaza Rzeszów obejmuje ponad 70 lokali handlowych. Głównymi najemcami są: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossman oraz RTV Euro AGD. CH Plaza Rzeszów połączone jest z hipermarketem E. Leclerc i oferuje ponad 1350 miejsc parkingowych dla swoich klientów. Centrum oprócz lokali handlowych i usługowych posiada w swojej ofercie lokale biurowe. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe