informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Innowacyjna usługa pożyczki gotówkowej wprost z bankomatu  dostępna w ofercie SIBS INTERNATIONAL

Innowacyjna usługa pożyczki gotówkowej wprost z bankomatu dostępna w ofercie SIBS INTERNATIONAL

Finanse / 2014.01.13

Polska jest pierwszym krajem w regionie, w którym bankomaty umożliwiają zaciągnięcie pożyczki gotówkowej i natychmiastowy odbiór pieniędzy.

SIBS INTERNATIONAL wprowadził innowacyjną usługę pożyczek gotówkowych dostępnych w sieci bankomatów Banku Millennium. Dzięki temu zarówno Bank Millennium, jak i Polska znalazły się w czołówce banków i krajów oferujących najbardziej innowacyjne rozwiązania transakcyjne.
Nowa usługa umożliwia klientom Banku Millennium uzyskanie pożyczki gotówkowej w dowolnym bankomacie tego banku oraz wypłacenie pieniędzy od razu po zaakceptowaniu umowy. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku, klient banku wchodzi w formularz pożyczki gotówkowej, a następnie krok po kroku prowadzony jest przez system, aż do zakończenia transakcji. Na koniec na ekranie bankomatu wyświetlana jest umowa, którą można zaakceptować poprzez wciśnięcie wskazanego klawisza.
Oferowana przez SIBS usługa pożyczek gotówkowych SIBS INTERNATIONAL wprowadził innowacyjną usługę pożyczek gotówkowych dostępnych w sieci bankomatów Banku Millennium. Dzięki temu zarówno Bank Millennium, jak i Polska znalazły się w czołówce banków i krajów oferujących najbardziej innowacyjne rozwiązania transakcyjne.

Nowa usługa umożliwia klientom Banku Millennium uzyskanie pożyczki gotówkowej w dowolnym bankomacie tego banku oraz wypłacenie jest jedną z najbardziej zaawansowanych na świecie oraz pierwszą tego typu usługą w Europie Centralnej i Wschodniej. Rozwiązanie to zostało oparte na innowacyjnej technologii, która umożliwia wprowadzenie do bankomatów jeszcze bardziej złożonych usług.

„Usługa pożyczki gotówkowej w bankomatach została oparta na elastycznym rozwiązaniu technologicznym, otwierającym nowe możliwości w obszarze innowacji bankowych i pozwalającym na przeniesienie do bankomatów również innych usług bankowych.” – wyjaśnia Adam Tencza, CEE Division Manager w SIBS International. „Bank Millennium zawsze stara się dostarczać swoim klientom najbardziej innowacyjne usługi, co stawia go na czele banków stosujących innowacje technologiczne. SIBS jest dumny mogąc wspierać Bank Millennium w tych dążeniach. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości klienci tego banku będą mogli skorzystać z wielu nowatorskich usług.” - dodaje.

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe