informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook

Invest Media rusza z nowymi inwestycjami wiosną 2012 r.

Technologie / 2012.01.18

Spółka Invest Media rusza z kolejnymi inwestycjami. Cztery nowe obiekty wolnostojące, przeznaczone pod elektromarkety Media Expert, zostaną oddane do użytku w czwartym kwartale 2012 r.

Wiosną br. spółka Invest Media startuje z budową czterech obiektów wolnostojących o powierzchni handlowej ok. 1300 mkw. Budynki powstają dla sieci Media Expert - jednej z wiodących ogólnopolskich sieci elektromarketów. Nowe obiekty powstaną w Bielsku Podlaskim, Nowym Dworze Mazowieckim, Szczytnie oraz Tomaszowie Mazowieckim. Lokalizacje podyktowane są strategią sieci Media Expert stawiającej głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na wiosnę br., natomiast oddanie budynków do użytku przewidywane jest na czwarty kwartał br.

Obecnie Invest Media Sp. z o.o. realizuje budowę wielofunkcyjnego obiektu w Chrzanowie - Kasztelania City Center. Obiekt w Chrzanowie to ponad 18 tys. mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej u zbiegu ulic Topolowej i Szpitalnej, bezpośrednio przy wewnętrznej obwodnicy miasta. Spółka Invest Media jest inwestorem i generalnym wykonawcą kompleksu.

źródło: mediaexpert/agdrtv24.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe