

Kampania reklamowa Ministerstwa Gospodarki (wideo x 3)
Ruszyła nowa kampania Ministerstwa Gospodarki zachęcająca do wyboru urządzeń wysokiej klasy energetycznej. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Will Goldbe a spoty wyprodukował dom produkcyjny Propeller.
Celem kampanii jest zwrócenie uwagi kupujących na nowe etykiety energetyczne sprzętów elektrycznych. Spoty: „Lodówka”, „Zmywarka” i „Pralka” w lekki i żartobliwy sposób zwracają uwagę na problem „energożerności” domowych sprzętów. Dlatego decydując się na ich zakup, warto również zwrócić uwagę na klasę energetyczną. Pozwoli to w efekcie płacić niższe rachunki za energię elektryczną.
Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Will Goldbe. Za produkcję odpowiadał dom produkcyjny Proppeller Film a spoty wyreżyserował Grzegorz Warszawski.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





