informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Karta płatnicza eurobanku dostępna w MyWallet

Karta płatnicza eurobanku dostępna w MyWallet

Finanse / 2013.10.02

Obecni i nowi posiadacze kont w eurobanku mogą skorzystać ze specjalnej promocji dla korzystających z płatności zbliżeniowych telefonem z MyWallet - „mobilnie kupujesz – więcej zyskujesz”. Klientom naliczana będzie premia w wysokości nawet 10% wartości transakcji zbliżeniowych (łącznie premia może wynieść nawet 600 zł w ciągu 6 miesięcy). Każdy kto zamówi kartę do końca października br. i zrealizuje nią w ciągu 30 dni przynajmniej 3 transakcje zbliżeniowe otrzyma dodatkowe 50 złotych premii.

Korzystanie z usługi MyWallet jest tak proste jak płacenie kartą. Klient może umieścić w „mobilnym portfelu” jedną lub wiele kart debetowych, kredytowych i płacić telefonem we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowe. Na koniec 1 kwartału 2013 było około 120 tys. takich punktów.

W przypadku płatności powyżej 50 złotych, transakcję należy potwierdzić kodem PIN. W MyWallet można ustawić także dodatkowe zabezpieczenie hasłem lub kodem PIN do aplikacji. Wszystkie transakcje realizowane za pomocą telefonu z usługą MyWallet są autoryzowane online w banku, co w konsekwencji jest gwarancją, że transakcja nie zostanie przeprowadzona bez potwierdzenia, że na koncie znajdują się odpowiednie środki, a karta nie została zgłoszona jako zgubiona lub utracona.

Żeby korzystać z usługi należy być abonentem sieci T-Mobile, posiadać telefon NFC, który został certyfikowany przez MasterCard, kartę SIM NFC, włączyć usługę MyWallet, która jest obecnie bezpłatna oraz zainstalować aplikację. Następnie, należy złożyć zlecenie w banku na wydanie dedykowanej karty, która umożliwi dokonywanie płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu. Do października 2014 r usługa dla Klientów T-Mobile jest bezpłatna.

źródło: t-mobile/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe