informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Libet partnerem SARP

Libet partnerem SARP

Wydarzenia / 2014.05.17

W ubiegłym roku firma Libet została oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich. Podpisanie umowy o partnerstwie zobowiązuje oba pomioty do podejmowania wspólnych inicjatyw oraz działania na rzecz poprawy jakości architektury i jej otoczenia. Ponadto obecni i przyszli architekci oraz projektanci będą mieli możliwość bezpośredniego korzystania z wiedzy i doświadczenia największego w Polsce producenta betonowej kostki brukowej i płyt tarasowych.

 

Umowę partnerską ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP firma Libet podpisała w ubiegłym roku. Od tego czasu aktywnie uczestniczy w różnych, wspólnych inicjatywach, których celem jest rzetelna informacja, edukacja oraz promowanie wysokiej jakości architektury i jej otoczenia.

- Libet oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich łączą przede wszystkim podobne perspektywiczne cele. Poza tym SARP jest uznaną instytucją skupiającą czynnych zawodowo architektów z całej Polski tworzących opiniotwórcze gremium, ale również podejmuje działania na rzecz młodych ludzi – studentów i absolwentów – dopiero rozpoczynających karierę zawodową. Są to środowiska, do których Libet chce docierać ze swoją ofertą i służyć profesjonalnym doradztwem – mówi Kamil Drewczyński, kierownik działu rozwoju rynku firmy Libet.

Statutowymi celami SARP są m.in. dbałość o jakość architektury oraz środowiska, jak również tworzenie warunków do rozwoju twórczości architektonicznej. SARP chce również integrować środowisko architektów, osób zainteresowanych architekturą i współdziałających na jej rzecz.

Libet natomiast, jako partner SARP, z jednej strony deklaruje udział we współtworzeniu wysokiej jakości przestrzeni, kreowaniu sprzyjających warunków życia (przez dbałość o jakość przestrzeni publicznej i prywatnej), a z drugiej – dąży do wypracowywania unikalnej oferty wyrobów w oparciu o współpracę z opiniotwórczym środowiskiem.

źródło: libet/informacjebranzowe.pl

 

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe