

Marcelina Zawadzka łowi pasjonatów dla marki Kruger&Matz
Pasjonatka mocnych wrażeń, miłośniczka sportów ekstremalnych – Marcelina Zawadzka – została jednym z trzech Ambasadorów kampanii „It’s your life, just take it” polskiej marki Kruger&Matz. Obok Zawadzkiej, w projekcie tym udział biorą Przemysław Saleta i Grzegorz „Iwan” Kucharczyk – instruktor skoków spadochronowych. Marcelina jest Łowcą Pasji polującą w całej Polsce na niezwykłe osoby i ich hobby. W ramach kampanii marki Kruger&Matz wszyscy pasjonaci mają szansę na zrealizowanie swoich marzeń. Wystarczy, że zgłoszą się do konkursu za pośrednictwem strony www.itsyourlife.pl. Do wygrania sfinansowanie marzeń związanego z hobby zwycięzców.
Marcelina Zawadzka – amatorka adrenaliny i wulkan energii! Fanka kitesurfingu, wakeboardingu, snowboardu i jazdy na motocyklu.
Ta kampania to spełnienie marzeń! Pasja determinuje nasz rozwój, wpływa na nasze życie, sprawia, że stajemy się lepszymi ludźmi. Osoby, które kochają to, co robią, są także inspiracją dla otoczenia. Moje życie skupia się na realizacji pasji, których z roku na rok ciągle przybywa. Kocham pracę z ludźmi i dla ludzi, udzielam się społecznie, ale jest też druga strony Marceliny, uzależnionej od adrenaliny! Szaleję na motocyklach, kitesurfingu, wakeboardingu, snowboardzie. Uwielbiam kurz i błoto, wiatr we włosach i prędkość. Wiem, że bez realizacji własnych zainteresowań, człowiek stoi w miejscu, a my chcemy pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia do osiągnięcia celu. Szukamy pozytywnych osobowości, które zarażą swoją pasją i które chciałyby podzielić się z nami swoim życiem, a my odwdzięczymy się finansując spełnienie ich marzeń” – powiedziała Marcelina Zawadzka.
źródło: k&m/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Komplex Torus wybiera MLP Pruszków II i wynajmuje blisko 6,8 tys. mkw. powierzchni
2026.08.18Jeden z niewielu takich ośrodków w Polsce. Mazowiecki szpital pokazuje, jak dobrze wydać pieniądze na zdrowie
2026.08.17Po wycieku danych niemal 19 mln osób eksperci zwracają uwagę na inny problem: tworzymy coraz więcej kopii danych
2026.08.17Firmy nie są gotowe na nowe regulacje UE a PPWR właśnie wchodzi w życie
2026.08.13Eurowind Energy pozyskał 111 mln euro na budowę farm fotowoltaicznych w Polsce
2026.08.1178 proc. Polaków uważa, że używane auto najbezpieczniej kupić u profesjonalisty. Jednak tylko 9 proc. ufa jego informacjom
2026.08.11Najgłośniejsze festiwale muzyczne lata. Te wydarzenia budzą najwięcej emocji w sieci
2026.08.11Girteka otwiera przewoźnikom dostęp do dużych przetargów i regularnych przewozów
2026.08.06Anime, manga i cosplay opanują Piłę. G City Kasztanowa zaprasza na Mangafest
2026.08.06





