

Measy na targach Global Sources 2014
Firma Measy Electronics uświetni swoją obecnością jedną z najważniejszych, międzynarodowych imprez branżowych - Global Sources China Sourcing Fair 2014. Targi rozpoczną się w sobotę, 12 kwietnia i potrwają do wtorku, 15 kwietnia włącznie.
Podczas czterech dni targowych, Measy zaprezentuje pełną gamę oferowanych produktów. Począwszy od androidowych przystawek do Smart TV, a skończywszy na akcesoriach do ich obsługi. Na stoisku będzie można zobaczyć bestsellery – Measy U2B i Measy U4C, produkty dopiero wchodzące do sprzedaży - Measy B4A i Measy B4C, jak i zupełne innowacje - Measy TP801.
Global Sources China Sourcing Fair 2014 to niepowtarzalna okazja do poznania setek dostawców zarówno z samych Chin, jak również z Tajwanu, Korei czy innych krajów azjatyckich. Targi te stwarzają wspaniałe warunki m.in. dla importerów, którzy mogą zapoznać się z aktualnymi trendami oraz zakontraktować dostawy najnowszych produktów bezpośrednio u producentów, w stolicy światowego biznesu.
Stoisko Measy Electronics będzie można znaleźć w hali Asia World Expo, w dniach 12-15 kwietnia br.
źródło: measy/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Ferie zimowe z Mistrzami Budowania w G City Targówek
2026.01.12MLP Group z rekordowym leasingiem
2026.01.12Destino Domy od EKOPARK - nowa przestrzeń mieszkaniowa w sąsiedztwie Błoń Krakowskich
2026.01.09Entre – nowa inwestycja EKOPARK na Prądniku Białym. Funkcjonalne, miejskie osiedle w kameralnej odsłonie
2026.01.09Rubble i jego ekipa przejmują G City Promenada. Dwa dni budowlanej zabawy dla dzieci
2026.01.09Wielkie otwarcie MR.DIY w CH Focus z atrakcjami dla klientów!
2026.01.0867% pracowników bez wsparcia psychologicznego. W mniejszych firmach problem zdrowia psychicznego jest jeszcze większy
2026.01.08Jak będą sprzedawały się nowe mieszkania w 2026 roku
2026.01.081300 lamp Lena Lighting w zakładzie Polipak w Kijewie
2026.01.08





