informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Modecom rusza na podbój Bliskiego Wschodu

Modecom rusza na podbój Bliskiego Wschodu

Technologie / 2012.03.05

Spółka giełdowa MODECOM S.A. zawarła w dniu 5.03.2012 umowę partnerską z firmą MG Group - dystrybutorem sprzętu komputerowego i oprogramowania na terenie Bliskiego Wchodu i Afryki Północnej z siedzibą w Dubaju. Na mocy ustalonego przez partnerów porozumienia firma MG Group za pośrednictwem nowo utworzonej spółki MODECOM MIDDLE EAST będzie dystrybuować produkty MODECOM na terenie Bliskiego Wchodu, Egiptu i Indii. Podpisany kontrakt ma przynieść spółce MODECOM na przestrzeni pięciu lat przychód rzędu 36 mln USD.

"Podpisanie porozumienie z firmą MG Group jest wynikiem konsekwentnie realizowanej przez nas od ponad dekady polityki ekspansyjnej na rynkach światowych. Ten bardzo ważny z ekonomicznego punktu widzenia krok, pozwoli nam zaprezentować swoje produkty na tak obiecującym rynku, jakim jest rynek Bliskiego Wchodu i Indii a także Egiptu. Te rynki, które dotychczas nie były objęte naszym działaniem, rządzą się pewną odmienną dla nas filozofią. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę ze znaczącym partnerem o wielkim doświadczeniu i znajomości tamtego rynku".

"Uzyskane w wyniku podpisanego kontraktu środki finansowe zamierzamy zainwestować w dalszy rozwój firmy oraz w rozszerzenie portfela produktowego" - powiedział Waldemar Giersz - Prezes Zarządu MODECOM SA.

źródło: modecom/agdrtv24.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe