

Najbogatszy człowiek w Azji kupuje O2 za 15 mld USD
Wiadomości / 2015.01.23
Dziś tranzakcja została potwierdzona. Nasz wcześniejszy news o przejęciu przez Hutchison Whampoa brytyjskiego O2 potwierdził się. Wartość umowy to 15 md USD. Tak na marginesie warto dodać, że właściciel HW, 86-letni Li Ka-shing (najbogatdowiek w Azji), w tym roku na przejecia i konsolidacje wydał już 45 mld USD. Niezły początek roku.
źródło: bloomberg/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





