informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nelro Data SA oficjalnym sponsorem Zagłębia Sosnowiec

Nelro Data SA oficjalnym sponsorem Zagłębia Sosnowiec

CSR / 2017.02.07

Począwszy od rundy wiosennej rozgrywek pierwszej ligi piłki nożnej drużyna Zagłębia Sosnowiec będzie miała nowego sponsora, firmę Nelro Data SA - wiodącego dystrybutora elektroniki konsumenckiej i rozwiązań do budowy infrastruktury teleinformatycznej, zajmującej 13 pozycję wśród podmiotów z branży IT oraz 6 wśród dystrybutorów (według rankingu „Best 100” 2016 magazynu IT WIZ). Piłkarze Zagłębia wybiegną na murawę boiska z logo Nelro Data umiejscowionym na przodzie koszulek.

To dla mnie niezwykle podniosła chwila, ponieważ Sosnowiec jest moim miastem rodzinnym. Pamiętam jak jako młody chłopak chodziłem na mecze rozgrywane na Stadionie Ludowym i żyłem atmosferą tworzoną przez wiernych fanów. Na obecnym etapie rozwoju firmy, którą zarządzam postanowiłem, że wrócę do kibicowskich korzeni, ale w roli oficjalnego sponsora ukochanej drużyny. Z niecierpliwością czekam na pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający rundę wiosennych rozgrywek 4 marca i na widok logo Nelro Data dumnie wyeksponowanego na piłkarskich trykotach – mówi Łukasz Pacholski, Wiceprezes Nelro Data SA.

Zagłębie Sosnowiec jest pierwszoligowym zespołem z bogatą historią i tradycjami sięgającymi roku 1906. Czterokrotny zdobywca Pucharu Polski oraz czterokrotny Wicemistrz Polski ma szansę na awans do piłkarskiej Ekstraklasy.

- Ta umowa to nagroda dla wszystkich, którzy każdego dnia pracują w klubie i w ostatnich latach przyczynili się do awansu do I ligi i odbudowują markę Zagłębia. Szczególnie miłe jest, że to biznes z lokalnym patriotyzmem w tle. Oprócz obustronnych korzyści dla firm, takie chwile mają w sobie coś romantycznego. Budujemy zaufanie. Wierzę, że Nelro Data jest jedną z tych firm, która zwiąże się z klubem nie tylko na rok, ale też na kolejne lata i da przykład kolejnym Zagłębiakom, że warto pielęgnować tożsamość i wspierać się nawzajem - podsumował Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia S.A.

Umowa sponsorska została podpisana na rok. Strony nie ujawniają dalszych szczegółów.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe