informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Netia w składzie WIG30. Publikacja indeksu

Netia w składzie WIG30. Publikacja indeksu

Giełda / 2013.09.23

23 września br. rozpoczęła się publikacja WIG30 – nowego, największego indeksu spółek notowanych na Głównym Rynku warszawskiej giełdy, który decyzją GPW poszerzony został o 10 podmiotów. Netia S.A. znalazła się w gronie tych 30 największych i najbardziej płynnych spółek z warszawskiej giełdy.

23 września br. Giełda Papierów Wartościowych rozpoczęła publikację nowych indeksów WIG30 i WIG30TR, w skład których wchodzi 30 największych i najbardziej płynnych spółek z Głównego Rynku GPW. Netia znalazła się w tym elitarnym gronie 30 podmiotów głównego indeksu warszawskiej giełdy.

„Zakwalifikowanie Netii w skład nowego indeksu WIG30 przyjęliśmy z wielką radością. Warszawska giełda doceniła konsekwentną realizację strategii spółki, jej wiarygodność i odpowiedzialność.” – powiedział Mirosław Godlewski, Prezes Zarządu Netia S.A. „Jestem przekonany, że wszyscy pracownicy spółki będą konsekwentnie budować jej wartość tak, aby spełnić oczekiwania inwestorów, klientów i współpracujących z nami partnerów. Takie wyróżnienie zobowiązuje."

źródło:netia/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe