

Nokia zainwestuje 100 mln USD w systemy łączności w samochodach
Wiadomości / 2014.05.05
Pisaliśmy ostatnio o nowym CEO Nokia. Teraz są już konkretniejsze kroki podjęte przez firmę. Rajeev Suri ma zamiar przeznaczyć 100 mln USD na rozwój systemów łączności w samochodach, wydawaniem i inwestowaniem tej kwoty zajmie się specjalnie powołany fundusz zarządzany przez Nokia Growth Partners. "Nasz nowy stu milionowy fundusz typu venture rozpoczęła dziś swoje działanie. Jesteśmy pewni, że samochód podłączony do systemu daje o wiele więcej możliwości użytkownikom" - powiedział Rajeev Suri.
źródło: nokia/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





