informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowy prezes Stowarzyszenia Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Oracle
Paweł Chomicz

Nowy prezes Stowarzyszenia Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Oracle

Wiadomości / 2014.01.03

Paweł Chomicz, Dyrektor Rozwiązań Biznesowych w BizTech Konsulting SA został wybrany nowym Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Oracle (PLOUG). Zgodnie ze statutem PLOUG kadencja Prezesa trwa 3 lata.

Istniejące od 1994 roku Stowarzyszenie Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Oracle (PLOUG) zrzesza dziś ponad 300 członków związanych ze światem Oracle. PLOUG należy do liczącego 16 tys. członków Stowarzyszenia Grupy Użytkowników Oracle w regionie Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki. Cele PLOUG to edukowanie i integrowanie użytkowników Oracle oraz ułatwianie dialogu pomiędzy nimi a Oracle.

„Jako nowy Zarząd, wspólnie z Markiem Wojciechowskim i Maciejem Zakrzewiczem, będziemy kontynuować działania rozpoczęte przez poprzedni Zarząd, ale jednocześnie tworzyć nowe podejście do działań PLOUG” – mówi Paweł Chomicz, Prezes PLOUG i Dyrektor Rozwiązań Biznesowych w BizTech Konsulting SA. „Będziemy zacieśniać współpracę w trójkącie Oracle - świat akademicki - biznes, by umacniać pozycję PLOUG jako wiarygodnego i opiniotwórczego źródła wiedzy o Oracle”.

PLOUG jest istotną w świecie polskiej informatyki organizacją. Statutową formą działalności Stowarzyszenia jest organizowanie konferencji. Konferencje te (zwane konferencjami PLOUG) są organizowane od 1995 roku. Głównym ich celem jest stworzenie forum dyskusyjnego dla osób chcących podzielić się swoimi doświadczeniami w użytkowaniu i projektowaniu systemów informatycznych opartych o Oracle (i nie tylko). Konferencje PLOUG propagują nowe trendy, technologie i rozwiązania dotyczące zarówno oprogramowania firmy Oracle, jak i technologii budowania systemów informatycznych i zarządzania projektami. Wiedza ta jest przekazywana w formie prezentacji, jak również zajęć praktycznych - specjalistycznych seminariów i ćwiczeń, prowadzonych przez doświadczonych i uznanych specjalistów.

źródło: ploug/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe