informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowy Sklep KOMFORT w Kaliszu

Nowy Sklep KOMFORT w Kaliszu

Nieruchomości / 2014.02.10

Od początku lutego bieżącego roku sklep KOMFORT został przeniesiony i znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 123. Jest to lokalizacja w samym centrum miasta, sklep jest widoczny z dużej odległości, a niektórzy mieszkańcy Kalisza mogą pamiętać, że KOMFORT już kiedyś znajdował się pod tym adresem.

Aby zapoznać mieszkańców Kalisza z nowymi produktami i nowym wyglądem sklepu została zorganizowana akcja promocyjna. W sklepie na klientów czeka zimowa wyprzedaż, a dodatkowo tylko od 10 do 16 lutego dodatkowo atrakcyjna promocja – 20% rabatu na wszystkie zakupy z bieżącej kolekcji nie objęte wyprzedażą. Promocja potrwa tylko przez tydzień i warto z niej skorzystać.

[[[zdjecie,60,duze]]] Oferta sieci KOMFORT skierowana jest do bardzo różnych grup klientów, szukających atrakcyjnych cenowo i trwałych pokryć podłogowych. W ciągu dwudziestu lat swego istnienia KOMFORT stał się największym dystrybutorem materiałów podłogowych na polskim rynku, oferującym klientom kilka tysięcy wzorów wykładzin dywanowych i elastycznych, paneli podłogowych i drewna jak również wiele oryginalnych dywanów oraz szeroką ofertę drzwi. Produkty są zróżnicowane cenowo, a bogate wzornictwo pozwala na ciekawą aranżację dowolnego wnętrza. Dodatkowo sieć ze względu na zapotrzebowanie klientów świadczy wysokiej jakości usługi obejmujące m.in. pomiar i montaż paneli, układanie, wycinanie i obszywanie wykładzin, transport, oraz czyszczenie dywanów lub konserwowanie podłóg drewnianych. A wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.

źródło: komfort/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe