informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Ochrona przed skutkami utraty pracy dla klientów Orange

Ochrona przed skutkami utraty pracy dla klientów Orange

Finanse / 2013.10.04

Abonenci Orange mogą już korzystać z ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów oraz czasowej niezdolności do pracy. Pieniądze uzyskane z polisy można przeznaczyć na dowolny cel. Orange jest pierwszym operatorem komórkowym, który proponuje swoim klientom tego rodzaju ubezpiecznie.

Klienci objęci ochroną ubezpieczeniową mają zapewnioną systematyczną wypłatę świadczeń,które pozwalają na zachowanie płynności finansowej i umożliwiają regulowanie zobowiązań. Klient może otrzymać maksymalnie 6 takich wypłat w 12-miesięcznym okresie, na który zawierana jest polisa.

Ubezpieczenie jest dostępne w dwóch wariantach, różniących się wysokością wybranego świadczenia oraz sumą ubezpieczenia. W pierwszym wariancie wysokość wypłat wynosi 1000 zł miesięcznie a w drugim – 1500 zł. W sumie nie więcej niż 12 000 lub 18 000 zł, w zależności od wybranej opcji.

Ochrona rozpoczyna się zaraz po przystąpieniu do ubezpieczenia bowiem nie ma okresu karencji, który zazwyczaj wynosi kilka miesięcy. Składki w wysokości 19 zł lub 24 zł miesięcznie są automatycznie doliczane do faktury za usługi telekomunikacyjne dzięki czemu zapewniona jest ciągłość ochrony.

Klienci mogą wykorzystać otrzymane pieniądze w dowolny sposób: np. rehabilitacja, leczenie, przystosowanie mieszkania do nowej sytuacji. Mogą także zrekompensować nimi skutki finansowe tymczasowej niezdolności do pracy lub utraty stałego źródła dochodów.

Ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodów oraz czasowej niezdolności do pracy zostało przygotowane we współpracy z TU Europa SA.

źródło: orange/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe