

OKI ES9541 z nagrodą Good Design Award 2013
Good Design Award jest jedyną japońską nagrodą w kategorii wzornictwa przyznawaną przez tak szerokie grono profesjonalistów: 70 projektantów, architektów, redaktorów oraz innych specjalistów. Jest to już trzecia nagroda Good Design Award przyznana firmie Oki. Poprzednio nagrodzono również drukarki A4 LED z serii C3000 (w 2006 roku) oraz kolorowe drukarki C530dn i C510dn (w 2010 roku).
Przekazując nagrodę OKI, jury przedstawiło następujące uzasadnienie: „Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie niezbędne funkcje wymagane dla szerokiego zakresu sektora graphic arts i druku komercyjnego zostały uwzględnione w projekcie, umożliwiając odwzorowanie kolorów w wysokiej rozdzielczości bez jakichkolwiek problemów.”
„Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z faktu, otrzymania przez nową drukarkę ES9541 nagrody Good Design Award, ponieważ w OKI Europe wierzymy, że ostatecznym wyrazem wartości firmy jest sam produkt” ─ powiedział Tetsuya Kuri, Vice President, Product Marketing, EMEA. ,,ES9541 potwierdza także pozycję lidera technologicznego Oki na stale rozwijającym się rynku poligraficznym, a także naszą zdolność do dostarczania innowacyjnych, wysoko funkcjonalnych rozwiązań o doskonałej jakości wydruku. Wykorzystując naszą unikalną cyfrową technologię LED poczyniliśmy znaczne postępy w szybkości i rozdzielczości drukurejestracji kolorów, jak również możliwości obsługi nośników, które nie mają sobie równych.”
źródło: oki/informacjebranżowe.pl
Najnowsze aktualności
IF&B Mille Sapori dołącza do grona najemców MLP Pruszków II
2026.04.15Prąd zaczyna napędzać firmowe floty. Dostawczaki przyspieszają, ciężarówki nadal na starcie
2026.04.14City Point Okęcie z certyfikatem BREEAM Outstanding - wśród najlepszych obiektów logistycznych w Polsce
2026.04.13MLP Group wzmacnia swoje portfolio w Wiedniu drugim projektem logistyki miejskiej
2026.04.13Konsolidacja zmienia układ sił w europejskim sektorze recyklingu
2026.04.10Nowy dyrektor operacyjny w Monting Development
2026.04.08Nowy akumulator litowo-jonowy Exide EV1920S wzmacnia gamę Marine & Leisure
2026.04.08MLP Group wzmacnia portfel najemców. Nowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim.
2026.04.08Co druga firma handlowa prognozuje wzrost inwestycji w AI, a 54% liczy na wyższą sprzedaż. Przedsiębiorstwa finansowe z największą korektą
2026.04.02





