informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Perydot - pionierski projekt biurowca firmy BUDOTEX

Perydot - pionierski projekt biurowca firmy BUDOTEX

Nieruchomości / 2014.03.18

- Perydot to nasza pierwsza w pełni komercyjna inwestycja. Posiadamy już 25-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, dlatego też zdecydowaliśmy się na kolejny krok w stronę rynku nieruchomości biurowych. Projekt biurowca opracowany jest w każdym detalu, zarówno z zewnątrz, gdzie zaplanowaliśmy wykończenie z nowoczesnego materiału, jakim jest alukobont jak i wewnątrz. Chcemy zapewnić naszym najemcom jak najlepsze warunki do pracy. Dlatego też oferujemy możliwość wykończenia powierzchni biurowej pod indywidualne potrzeby. Oprócz części biurowej planujemy udostępnić najemcom również zaplecze socjalne, miejsca postojowe dla gości, a także możliwość zamieszczania szyldów na specjalnym pylonie – mówi Tadeusz Suleja, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu.

Nowa inwestycja dewelopera będzie mieścić się w południowej części Wrocławia u zbiegu głównych arterii wylotowych z miasta - ulicy Wyścigowej i Alei Karkonoskiej. Perydot z zewnątrz będzie wyróżniał się nowoczesną alukobontową elewacją, zaś reprezentacyjny hall główny zostanie wykończony drewnem i kamieniem. Kształt budynku nawiązuje do szlifu szlachetnego kamienia, skąd została zaczerpnięta nazwa inwestycji.

Developer BUDOTEX posiada już wszelkie niezbędne dokumenty wymagane do rozpoczęcia budowy, które planowane jest na drugą połowę 2014 roku. Budowa obiektu powinna zostać ukończona w przeciągu 21 miesięcy od momentu rozpoczęcia. Aktualnie trwają już pierwsze rozmowy z potencjalnymi najemcami, którzy jako największe atuty inwestycji wskazują jej nowoczesny charakter, dogodną lokalizację oraz doświadczenie inwestora.

źródło: perydot/informacjebranżowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe