informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Ruszyła kolejna odsłona kampanii IKEA ''Daj spokój - dom to frajda'' (wideo)

Ruszyła kolejna odsłona kampanii IKEA ''Daj spokój - dom to frajda'' (wideo)

Nieruchomości / 2014.02.05

Ruszyła kolejna odsłona kampanii IKEA „Daj spokój – dom to frajda” prowadzonej przez firmę od sierpnia 2013 roku. Tym razem tematem przewodnim jest komfortowy i odprężający sen, który umożliwiają oferowane przez IKEA rozwiązania do sypialni – łóżka, materace i pościele.

„O tym, jak ważny jest dobry, zdrowy sen, nie trzeba nikogo przekonywać. W IKEA oferujemy szereg rozwiązań, które zapewnią komfort i wygodę w każdej sypialni, nawet jeśli dzieci będą chciały spędzić noc w naszym łóżku” – powiedział Bartłomiej Dyliński, manager IKEA ds. komunikacji zewnętrznej. „Na dobry początek oferujemy naszym klientom 10% zniżki na wszystkie materace. Promocja potrwa do 30 marca” – dodał Bartłomiej Dyliński.

Kampania obejmuje ogólnopolskie stacje telewizyjne, Internet, prasę oraz komunikację wewnątrz sklepów. Kreacje przygotowała agencja JWT Warszawa. Spot wyreżyserował Henrik Kindgren. Za jego produkcję odpowiedzialny był dom produkcyjny Tango, a za postprodukcję – Lunapark. Zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC Global, a działaniami w sieci – agencje K2 i Kalicińscy.com.

źródło: ikea/informcjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe