informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Samsung Brand Store otwarty w Poznaniu

Samsung Brand Store otwarty w Poznaniu

Wiadomości / 2013.09.26

26 września 2013 r., podczas uroczystości zatytułowanej „technologia wiąże się z poznaniem”, został oficjalnie otwarty salon firmowy Samsung Electronics w poznańskim Starym Browarze. W otoczeniu sztuki zaprezentowane zostały najnowsze produkty firmy, m.in. tablety, telewizory, kina domowe i smartfony. Podczas wydarzenia odbyła się także prezentacja najnowszego phableta Samsung GALAXY Note 3 i zintegrowanego z nim zegarka Samsung GALAXY Gear.

Poznański Samsung Brand Store to wyjątkowe miejsce, w którym będzie można poznać, przetestować i dowiedzieć się więcej o nowościach technologicznych urządzeń firmy. Możliwość zapoznania się z produktem przed jego zakupem ułatwi konsumentom wybór urządzenia najlepiej odpowiadającego na ich indywidualne potrzeby.

"Po otwarciu pierwszego w Europie Środkowo-Wschodniej sklepu firmowego w Warszawie, drugi polski Brand Store to dowód na rolę, jaką nasz kraj odgrywa w strategii Samsung Electronics. Fakt, że to właśnie w Polsce zatrudnionych jest 50 proc. wszystkich osób, które pracują dla Samsung w regionie CEE jest tego najlepszym potwierdzeniem" – powiedział Maciej Filipkowski, Wiceprezes Samsung Electronics Polska i szef dywizji IT i Mobile.

Wybór Starego Browaru na lokalizację drugiego polskiego Samsung Brand Store był nieprzypadkowy. Idea, jaka przyświecała twórcom tego unikalnego centrum kultury, biznesu i rozrywki, zakładała wykreowanie miejsca, w którym połowa uwagi poświęcona zostanie sztuce. W przypadku salonu Samsung jej perfekcyjnym uzupełnieniem jest nowoczesna technologia, dzięki której dzieła sztuki mogą być oglądane w nowym wymiarze i otoczeniu.

"Salon firmowy Samsung w Poznaniu jest obsługiwany przez firmę Matrixmedia.pl. Cieszę się, że mamy okazję współpracować z takich graczem, jak Samsung, współtworząc dzieło sztuki i technologii, jakie właśnie zostało zaprezentowane w Poznaniu" – powiedział Piotr Wira, właściciel firmy Matrixmedia.pl – "Już od 26 września wszyscy odwiedzający Stary Browar będą mogli w eleganckim otoczeniu zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, przetestować interesujące urządzenia, wreszcie – dopasować produkt do indywidualnych potrzeb" – dodał Piotr Wira.

Salon firmy Samsung to nie tylko galeria produktów, ale też miejsce spotkań dla miłośników nowinek technologicznych oraz przestrzeń dla prezentacji najnowszych produktów firmy. Goście będą mieli szansę zobaczyć i zapoznać się z innowacyjnymi funkcjami telewizorów LED, odtwarzaczy Blu-ray 3D, zestawów kin domowych, notebooków, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, urządzeń drukujących i wielu innych. Będzie można obejrzeć doskonałe telewizory Smart TV, pograć na najsilniejszych laptopach ATIV, sprawdzić, jak rysuje się na tablecie Note 10.1 czy przekonać się, jakie zalety ma nowy phablet Samsung GALAXY Note 3.

Sklep firmowy Samsung o powierzchni 140 metrów kwadratowych, znajduje się w CH Stary Browar, przy ulicy Półwiejskiej 32. Godziny otwarcia: 10:00-21:00 (w niedzielę do 20:00).

źródło: samsung/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe