

Samsung podsumowuje IFA 2013
Firma Samsung zaprezentowała na targach IFA 2013 swoją wizję europejskiego rynku sprzętu elektronicznego, przedstawiając najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii Smart TV, sprzętu AGD i drukarek. Koreański gigant pokazał, jak dogłębna znajomość potrzeb użytkowników pomaga opracowywać produkty i usługi wychodzące naprzeciw ich oczekiwaniom a także jak ustanawiać nowe trendy rynkowe.
Jedną z tajemnic naszego powodzenia jest to, jak wiele wysiłku jesteśmy gotowi włożyć w zrozumienie sposobów, na jakie ludzie korzystają z technologii. Świadomość potrzeb użytkowników leży u podstawy wszystkich opracowywanych przez nas urządzeń. W ten to sposób udaje nam się dostarczać produkty i usługi, dzięki którym życie domowe staje się coraz wygodniejsze i przyjemniejsze – powiedział Boo-Keun Yoon, dyrektor naczelny Samsung Electronics.
- Ludzie, innowacyjność i społeczeństwo to trzy filary, na których opierają się wszystkie działania firmy Samsung – dodaje jeszcze Boo-Keun Yoon. W minionym roku otworzyliśmy na całym świecie pięć laboratoriów badania opinii publicznej, których zadaniem jest odkrywanie potrzeb i oczekiwań użytkowników szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Stanowią one część szerszej sieci badawczej, na którą składają się kolejne trzydzieści trzy ośrodki naukowe oraz sześć centrów projektowych. Łącznie ponad jedna czwarta pracowników Samsung zajmuje się opracowywaniem nowych rozwiązań.
..wideo na stronie
źródło: samsung/informacjebranżowe.pl
Najnowsze aktualności
Girteka otwiera przewoźnikom dostęp do dużych przetargów i regularnych przewozów
2026.08.06Anime, manga i cosplay opanują Piłę. G City Kasztanowa zaprasza na Mangafest
2026.08.06Rynek najmu wchodzi w fazę większej stabilizacji
2026.08.06Firmy transportowe i logistyczne powoli ruszają z miejsca. Sprzedaż odbija, ale inwestycje nadal na hamulcu
2026.08.05Interaktywne stoisko Exide i eksperci na targach Automechanika Frankfurt 2026
2026.08.05Nowy Miejski Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy w Krakowie został oddany do użytku
2026.08.04M4B S.A. dołączyła do grona najemców MLP Pruszków II
2026.08.04Urszula Bachleda-Wraj nową menadżerką ds. marketingu w DPD Polska
2026.08.04Psi Patrol i dinozaury opanują G City Biała. Przed mieszkańcami Białegostoku dzień pełen rodzinnych atrakcji
2026.07.31





