

SFERIS w gronie Gazel Biznesu
Jesteśmy obecni w 200 miejscach w Polsce. Nasi klienci mogą korzystać z bogatych propozycji salonów sprzedaży oraz sklepu internetowego. Sieć Sferis nieustająco się rozrasta i z roku na rok zwiększa przychód. Nie mniej, nie tylko wskaźniki ekonomiczne wpłynęły na wyróżnienie nas Gazelą Biznesu, istotną przesłaną była również dobra reputacja Sferis wśród partnerów i kontrahentów – powiedziała Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu w SFERIS.
Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, organizowany przez Puls Biznesu oraz wywiadownię gospodarcza Coface Poland. O miano Gazeli Biznesu 2013 mogły się ubiegać firmy, którym w latach 2010-2012 wzrastał przychodów ze sprzedaży i ani razu nie zanotowały straty. Podstawą do wyróżnienie była analiza wyników finansowych spółek opublikowanych w Monitorze Polskim B bądź przekazanych do Coface Poland. Rankingowi towarzyszą spotkania organizowane przez „Puls Biznesu” w 12 miastach Polski, podczas których w obecności regionalnych władz wręczane są laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy.
źródło: sferis/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Ekstremalne mrozy przetestowały europejskie łańcuchy dostaw
2026.02.25DXC uruchamia globalne wdrożenie Amazon Quick i program wsparcia dla AI na dużą skalę
2026.02.25Biura ponownie w centrum uwagi inwestorów
2026.02.24PUCIO zaprasza do wspólnej zabawy w G City Targówek
2026.02.24Matexi zaprasza na dzień otwarty w gotowej inwestycji Do Wilgi
2026.02.24Szachowy weekend w G City Promenada. Warszawa zagra o tytuł Mistrza Szachownicy
2026.02.23Polscy konsumenci wyróżniają się na tle Europy Środkowo-Wschodniej - 9 na 10 stara się sięgać częściej po wodę niż napoje słodzone. Nowe dane
2026.02.23Krzysztof Wróblewski dołącza do zespołu Peakside
2026.02.23Brian Kober dołącza do zespołu JWA
2026.02.20





