informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Spółka AB rozpoczęła współpracę z firmą OCZ Technology

Spółka AB rozpoczęła współpracę z firmą OCZ Technology

Technologie / 2013.03.27

Spółka AB podpisała umowę dystrybucyjną z firmą OCZ Technology - światowym liderem
w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości półprzewodnikowych pamięci masowych i komponentów komputerowych. Dzięki nawiązanej współpracy, ofertę AB zasiliła nowa generacja dysków SSD, zasilaczy PSU oraz dedykowane im oprogramowanie. Produkty OCZ skierowane są zarówno do użytkowników domowych, jak i do sektora biznesowego. Umowa została podpisana na czas nieokreślony, a swoim zasięgiem obejmuje wszystkie rynki, na których działa AB - Polskę, Czechy i Słowację.

Dzięki tej umowie, spółka AB stała się dla nas kluczowym elementem w realizacji strategii dystrybucyjnej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Współpraca z AB umożliwia nam wejście i rozszerzenie naszej obecności na rynku w trzech ważnych regionach Europy Środkowo-Wschodniej - mówi Ralph Schmitt, Prezes OCZ Technology. Wierzymy, że AB jako nasz kluczowy partner sprzedaży w regionie, posiadający bogate portfolio produktów i usług IT, pomoże nam w dalszym promowaniu rozwiązań z zakresu pamięci masowych mających zastosowanie w centrach przetwarzania danych - dodaje Ralph Schmitt.

OCZ Technology to firma oferująca pełną gamę produktów do przechowywania danych, które zapewniają najwyższą wydajność spośród sprzętu dostępnego na rynku. W 10-letniej historii rozwoju firma OCZ uważana jest za lidera w swojej branży.

Z uwagą śledzimy nowości na rynku IT i pracujemy nad włączeniem ich do naszego portfela produktów - mówi Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A Rozbudowując ofertę firmy bierzemy pod uwagę perspektywy rozwoju każdej z grup produktowych. Dyski SSD w technologii flash to przyszłość IT, a my zawsze zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań obecnych na rynku - dodaje Zbigniew Mądry.

źródło:ab/agdrtv24.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe