informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Sukcesja zdobywa kolejnych najemców

Sukcesja zdobywa kolejnych najemców

Nieruchomości / 2014.01.22

Niemal w 100 proc. została już wynajęta strefa rozrywkowo-rekreacyjna łódzkiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja, a komercjalizacja całego obiektu znacząco przekroczyła półmetek. Wśród znanych marek, które dołączyły do grona najemców, są nieobecne dotąd w Łodzi. Zespoły Savills i Fabryki Biznesu, inwestora, finalizują negocjacje z kolejnymi firmami.

Główni najemcy galerii handlowej to: supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, elektromarket Avans oraz dwupoziomowe sklepy odzieżowe H&M i Reserved. Pierwsze łódzkie salony firmowe otworzą w Sukcesji m.in. Sports Direct (odzież, obuwie i sprzęt sportowy międzynarodowych marek) oraz Pako Lorente (dwa lokale - z odzieżą męską i nowy koncept). Tu również zadebiutuje w Łodzi autoryzowany salon iDream ze sprzętem Apple, a atrakcją strefy dziecięcej stanie się jedyny w łódzkim centrum handlowym Jupi Park. Ofertę modową wzbogacą sklepy Carry, Top Secret, Mohito, Cropp, House i Sinsay. Wśród lokali gastronomicznych nowymi na łódzkim rynku będą np. pijalnia kawy i czekolady Mount Blanc, restauracje Papa Jack (kuchnia amerykańska i meksykańska) i Olimp (serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę) oraz kawiarnia BLeaf (pierwsza placówka nowej marki w Polsce). W strefie food court znajdą się też m.in. McDonald’s i Subway.

Okrętem flagowym Sukcesji będzie strefa rozrywkowo-rekreacyjna z nowoczesnym, 9-salowym kinem Heliosa (pierwszy multipleks tego operatora w Łodzi, 2150 miejsc na widowniach), największym w kraju klubem Pure Jatomi Fitness i dwupoziomową kręgielnią, która ostatnio powiększyła grono najemców. Lokal o powierzchni ponad 3.100 mkw. zaoferuje 26 profesjonalnych torów bowlingowych, stoły bilardowe, bar, taras z wyjściem na zielony ogród, salę bankietową z widokiem na panoramę Łodzi i specjalną strefę dla VIP-ów.

źródło: ib.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe