informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Targi VOX 2014 - wejdź do gry

Targi VOX 2014 - wejdź do gry

Nieruchomości / 2014.03.25

28 marca startuje kolejna, ósma edycja targów Drzwi i podłogi VOX. Impreza skierowana jest do dystrybutorów, partnerów franczyzowych i firm wykonawczych. W tym roku wszyscy najwięksi odbiorcy poczują atmosferę stadionu piłkarskiego, uczestnicząc w wydarzeniu o nowej, unikalnej formule. Części handlowej będą towarzyszyły liczne atrakcje oraz iście piłkarskie emocje.

Początek gry: 28 marca, Kraków, Stadion Cracovii. Druga runda: 4 kwietnia, Warszawa, Stadion Narodowy. Kolejna rozgrywka: 11 kwietnia, Poznań, stadion Lech Poznań. Pierwsza, krakowska odsłona targów rozpocznie się o godzinie 14.00. Oficjalne powitanie to wstęp do części handlowej, która każdego roku jest doskonałą okazją nie tylko do przypomnienia oferty i zaprezentowania nowości produktowych dostępnych w dystrybucji sieci VOX, lecz także ugruntowania dobrych relacji z partnerami handlowymi i firmami wykonawczymi.

W skrywających duże przestrzenie salach zlokalizowanych pod trybunami staną stoiska znanych i uznanych producentów, z którymi współpracują Składy VOX, m.in: Lemar, Hörmann, Tarkett, Krono Original, Interdoor i wielu innych. Przygotowany dla klientów unikalny program sprzedażowy i wyjątkowo korzystne warunki zakupowe pozwolą zaopatrzyć się w najlepszej jakości materiały budowlane i wykończeniowe w atrakcyjnych cenach. Zakończenie targów i ogłoszenie wyników sprzedażowych nastąpi o godzinie 19.00.

Stadionowe emocje

Targi VOX to impreza, na której nie zabraknie wrażeń związanych nie tylko z bogatą ofertą handlową. Motywacyjny konkurs sprzedażowy dla Uczestników to zaledwie jedna z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Goście będę mieli okazję do zwiedzania stadionów, wizyty w szatniach zawodników oraz zakupienia gadżetów piłkarskich w atrakcyjnych cenach.

Obok możliwości zapoznania się z nowościami w ofertach produktowych i zakupienia artykułów budowlanych i wykończeniowych, Targi VOX 2014 będą także świetną okazją do wymiany uwag i poglądów oraz integracji. Warto wejść do gry.

źródło: vox/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe