

Tęczowy Raj na start - nowa inwestycja BUDOTEXU
Tęczowy Raj to nasza kolejna inwestycja skierowana do ludzi młodych, zarówno singli, jak i małżeństw z dziećmi, którzy pragną kupić swoje pierwsze mieszkanie. Posiadamy już 25-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. Zawsze projektujemy i budujemy nasze inwestycje z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, które wpływają na poziom satysfakcji klientów – funkcjonalny projekt, nowoczesny design, dogodna i atrakcyjna lokalizacja oraz sąsiedztwo terenów zielonych. Tęczowy Raj spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnej inwestycji. Naszym celem jest zapewnienie mieszkańcom osiedla jak najlepszych warunków do życia – mówi Tadeusz Suleja, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu.
Właśnie ruszyła budowa nowej inwestycji mieszkaniowej dewelopera BUDOTEX. Już za 15 miesięcy licząc od dziś, oddane zostaną pierwsze mieszkania. Tęczowy Raj powstanie w pięknej i spokojnej dzielnicy Krzyki, w bliskim sąsiedztwie Parku Klecińskiego. Deweloper BUDOTEX właśnie wystartował z budową nowej inwestycji Tęczowy Raj na osiedlu Partynice, przy ulicy Jeździeckiej. Pierwszy etap zostanie ukończony w drugim kwartale 2015 roku. Sprzedaż mieszkań rozpocznie się już wkrótce.
źródło: budotex/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Prąd zaczyna napędzać firmowe floty. Dostawczaki przyspieszają, ciężarówki nadal na starcie
2026.04.14City Point Okęcie z certyfikatem BREEAM Outstanding - wśród najlepszych obiektów logistycznych w Polsce
2026.04.13MLP Group wzmacnia swoje portfolio w Wiedniu drugim projektem logistyki miejskiej
2026.04.13Konsolidacja zmienia układ sił w europejskim sektorze recyklingu
2026.04.10Nowy dyrektor operacyjny w Monting Development
2026.04.08Nowy akumulator litowo-jonowy Exide EV1920S wzmacnia gamę Marine & Leisure
2026.04.08MLP Group wzmacnia portfel najemców. Nowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim.
2026.04.08Co druga firma handlowa prognozuje wzrost inwestycji w AI, a 54% liczy na wyższą sprzedaż. Przedsiębiorstwa finansowe z największą korektą
2026.04.02Zaprawy sztukatorskie Baumit laureatem nagrody Renowator 2026
2026.04.01





