informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Toshiba kończy współpracę z PC Factory

Toshiba kończy współpracę z PC Factory

Wiadomości / 2013.12.31

Nowy rok rozpocznie się dla firmy Toshiba zmianami w zakresie kontraktów partnerskich. Z dniem 31 grudnia 2013 r. przestanie obowiązywać umowa między firmami Toshiba i PC Factory, która tym samym straci status autoryzowanego partnera serwisowego. Należy jednak podkreślić, że każdy sprzęt, którego naprawę zlecono PC Factory przed końcem grudnia i jeszcze jej nie zrealizowano, zostanie poddany właściwym usługom serwisowym i będzie zwrócony ich użytkownikom w normalnym terminie.

„Nasza strategia polega na utrzymaniu niezależnych partnerów serwisowych, tzn. tych nienależących do dystrybutora, jak to miało miejsce w przypadku PC Factory. Jest to główny powód odebrania autoryzacji tej firmie” – powiedział Bartosz Kubica, Customer Care Manager Digital Products & Services na Europę Centralną, Południowo-Wschodnią, Turcję i Izrael. Klienci firmy Toshiba mający problem ze swoim sprzętem mogą wciąż zwracać się o pomoc do dwóch pozostałych partnerów: firmy Comp S.A. oraz AB Service

Sp. z o.o. Obie te firmy zostały uznane przez Toshibę za jedne z najlepszych autoryzowanych punktów serwisowych - ASP (authorized service provider) w całym regionie Europy Centralnej i Południo-Wschodniej wraz z Turcją i Izraelem. Comp S.A. jest liderem w zakresie bezpieczeństwa IT oraz jednym z największych dostawców usług serwisowych, utrzymania infrastruktury i szkoleń informatycznych. Dodatkowo firma ta oferuje również usługi On-site, czyli naprawy sprzętu na miejscu, na terenie całej Polski. Firma AB Service Sp. z o.o. jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzętu komputerowego Toshiba, który zapewnia rozbudowę konfiguracji oraz modernizację sprzętową laptopów i naprawy gwarancyjne akcesoriów firmy Toshiba, tj. kamer czy dysków zewnętrznych.
Zarówno firma Comp S.A. jak i AB service Sp. z o.o. oprócz napraw czysto sprzętowych oferują również naprawę opcji.

Z myślą o wyspecjalizowanych produktach biznesowych Toshiba wprowadziła również usługę „Gwarancja niezawodności”, dzięki której klienci doświadczający problemów z funkcjonowaniem urządzenia w ciągu pierwszego roku od zakupu, mogą liczyć na darmową naprawę i zwrot kosztów.

źródło: toshiba/informacjebranżowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe