Kratki Energy - panele fotowoltaiczne
Zielona energia na wyciągnięcie ręki
Darmowy prąd bez ograniczeń brzmi jak marzenie. A gdyby tak postawić na energię słoneczną? Dzięki kompleksowym usługom polskiej marki Kratki ENERGY specjalizującej się w monokrystalicznych panelach fotowoltaicznych możemy cieszyć się własnymi solidnymi i funkcjonalnymi elektrowniami fotowoltaicznymi. To ekonomiczne a zarazem ekologiczne rozwiązanie zapewnia niemal całkowitą niezależność energetyczną. Energia ze słońca to energia przyszłości!
Podwyżki cen prądu nie muszą być problemem
Już w 2020 można było odczuć znaczny wzrost cen prądu. Niestety, prognozy na rok 2021 również nie napawają w tej kwestii optymizmem – przeciętne gospodarstwo domowe w Polsce, które zużywa w granicach 200 kWh energii zapłaci nawet 180 złotych więcej. Na rachunkach ma pojawić się również planowana od dawna opłata mocowa, której celem ma być zapewnienie bezpieczeństwa dostaw energii i modernizacja elektrowni. Jak sobie z tym wszystkim poradzić?
Rzadko się zdarza, że tak poważne problemy mają idealne rozwiązania i to na wyciągnięcie ręki. W obliczu zbliżających się kolejnych podwyżek cen prądu trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie niż minielektrownia fotowoltaiczna. Dzięki niej można cieszyć się odnawialną energią ze słońca i niezależnością energetyczną. Szacuje się, że instalacja fotowoltaiczna pozwala obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%, a cała inwestycja zwraca się w kilka lat.
Ostatnia szansa na 5000 złotych dofinansowania
A co jeśli chcielibyśmy zacząć korzystać z odnawialnej energii, ale nie możemy sobie pozwolić na sporą inwestycję? Pomocnym rozwiązaniem jest program rządowy „Mój Prąd”. Dzięki któremu można uzyskać dotację wysokości 5000 złotych na własną instalację fotowoltaiczną. Nie należy obawiać się zagmatwanej papierologii, bo wszystkim zajmą się profesjonaliści – marka Kratki ENERGY bierze na siebie odpowiedzialność za uzyskanie dotacji. Warto pamiętać, że firma jako oficjalny partner rządowego programu, zapewniają kompleksową i profesjonalną pomoc. Nabór wniosków w programie „Mój Prąd” trwa tylko do 18 grudnia 2020 lub do wyczerpania środków. Warto pamiętać też o możliwości wykorzystania ulgi termomodernizacyjnej, czyli częściowego zwrotu wydatków poniesionych na instalację fotowoltaiczną. Z tytułu ulgi termomodernizacyjnej można odliczyć od podatku nawet 32% kosztów poniesionych na rzecz instalacji.
Kredyt 0% na fotowoltaikę
Korzyści nie kończą się jednak na dofinansowaniu. Na fotowoltaikę można uzyskać kredyt 0%. Kratki ENERGY udzielają kredytów na inwestycję aż do 50 000 złotych. Dzięki takiemu rozwiązaniu instalacja o wartości 15000 zł to miesięczny koszt tylko 500 zł. Zanim zostanie podjęta decyzję o inwestycji, warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji z doradcą marki, który rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże w dokładnym oszacowaniu kosztów.
Warto postawić na doświadczonego producenta
Marka Kratki działa w branży energetycznej od 1998 roku i dzięki tak długiej tradycji i profesjonalizmowi cieszy się dużym zaufaniem konsumentów. Ponad 22-letnie doświadczenie pozwoliło jej zdobyć pozycję lidera w swojej dziedzinie. Za sukcesem marki stoi nie tylko dbałość o kompleksową opiekę nad klientem i przemyślane inwestycje w zaplecze produkcyjne – Kratki to nie tylko kominki i akcesoria ale również fotowoltaika najwyższej klasy.
Tradycja i innowacyjność w służbie ekologii
Jednym z najważniejszych aspektów fotowoltaiki jest jej zbawienny wpływ na środowisko naturalne. Należy pamiętać o tym, by zdecydować się na dobrej jakości komponenty znanego producenta. Firma Kratki już od 22 lat stawia na ekologię. Tworzone przez nią produkty spełniają wszelkie normy i przewyższają europejskie wymagania co do emisji. Panele fotowoltaiczne marki Kratki ENERGY nie emitują żadnych zanieczyszczeń, a więc stanowią czyste źródło odnawialnej energii.
Polacy coraz częściej decydują się na zielone źródła energii, z roku na rok powstaje coraz więcej minielektrowni słonecznych. Instalacja fotowoltaiczna to w końcu inwestycja na lata, która opłaci się, przyszłym pokoleniom i środowisku naturalnemu.
źródło: informacjebranzowe.pl